Popülerler
SEÇENEKLER
Yazı etiketleri ‘reklam’
En Son
 
Devamı
20 Temmuz 2016

Snapchat Reklam Gösterecek

Dünya üzerinde milyonlarca kişi tarafından kullanılan sosyal iletişim uygulaması Snapchat reklam göstermeye başlayacak. Bulunduğunuz yeri inceleyip nesneleri çözecek.

13-17 yaş genç kesimi tarafından oldukça fazla kullanılan popüler sosyal iletişim uygulaması Snapchat bilindiği üzere hikayelerin yer aldığı bölümde yalnızca “Discover” adı verilen ön plana çıkarılmak istenen olaylar veya markaların yer aldığı tanıtım filmleri ya da haber benzeri şeyler yayınlanıyordu.

Snapchat bünyesinde alınan yeni patent ile artık reklam yayınlama hakkı olduğu ortaya çıktı. Üstelik diğer mobil uygulamalarda yer alan düz afiş reklamlar şeklinde olmayacak. Patenti alınan yeni [...]

999
 
Devamı
4 Temmuz 2015

Facebook videolarına reklam uygulayacak!

Facebook’un yeni reklam politikası gereceğince bazı videolara reklam ekleyeceği haberini almak bizleri üzdü. Facebook videolarına reklam almak ne kadar mantıklı bir davranış bizde bilmiyoruz. İnternet üzerinde bir çok video sitesi zaten videolarını yayımlarken insanlara sormadan reklam uyguluyor. Bunlar arasına Facebook videolarına reklam da girecek gibi gözüküyor. Dünyanın en çok kullanıcıya sahip sitelerinden bir tanesi olan Facebook 1.4 Milyon kullanıcısına sormadan reklam yayımlamaya başlayacak ve reklamlardan gelir imkanı sunacak.

Facebook videolarına reklam

 

Uzun süredir Facebook haber kaynağı içerisin de bulunan [...]

5
 
Devamı
5 Mart 2015

Adwords Android Uygulamasını Yayınladı

Sitelerinde reklam veren yayıncı kurum veya kişilerin vazgeçilmezlerinden birisi olan Google Adwords , bügünden itibaren Google Play Store‘daki yerini aldı.Google Adwords , artık android cihazlar ile kontrol edilebilecek.Geçtiğimiz aylarda beta sürümü ile kullanıcılar karşısına çıkan Adwords android uygulaması , artık tam sürüm ile hizmete başlıyor.

Adwords üyeleri tarafından kullanılacak olan bu uygulama sayesinde reklam verenler ile iletişiminizi hızlandırabilir , Google Adwords ile daha kolay irtibat kurabilir , istatistiklerinizi daha ayrıntılı ve hızlı bir şekilde görebilirsiniz.

Google Adwords hesabınızla uygulamaya  giriş yaptıktan sonra kullanıcı [...]

3
Sorun Ve Şikayet
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
İnceleme
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Top Five
SEÇENEKLER
 
1
Samsung Galaxy J7 Şikayet ve Sorun Çözümleri
 
2
Samsung Galaxy S7 Edge İnceleme
 
3
Asus Zenfone 2 Laser 6.0 ZE600KL Detaylı Yazılı İnceleme
 
4
Asus Zenfone Max Yazılı İnceleme
 
5
Asus Zenfone 2 Laser Şikayet ve Sorun Çözümleri