Popülerler
SEÇENEKLER
Yazı etiketleri ‘Pro’
En Son
 
Devamı
4 Ocak 2016

Msi GE 62 2QF Apache Pro İnceleme

 

Merhaba sevgili arkadaşlar bugün sizlerle birlikte Msi firması tarafından ülkemizde yeni satışa sunulacak olan GE62 2QF Apache Pro modelli oyuncu bilgisayarını inceleyeceğiz. Tasarım ve performans olarak oyuncuların tam hayallerini karşılayacak şekilde tasarlanmış olan GE62, şık kasası üstün performans sunan birimleri ve aydınlatmalı klavyesi ile uzun süre oyun oynamayı, yazı yazmayı seven kullanıcıların yanlarından ayıramayacakları bir ürün olarak adlandırılabilir.

GE62 2QF Apache Pro’nun teknik özelliklerine bakacak olursak:

İşlemci : Intel Core i7-4720HQ 2.6GHz İşlemci Frekansı/Chipset: 2.6 – 3.6GHz /HM87 Ekran Kartı : nVidia GeForce [...]
1397
 
Devamı
6 Mayıs 2015

Xiaomi Mi Note Pro Satıa Çıktı

Xiaomi Mi Note Pro satışa ÇİN’de çıkıyor. Xiaomi firması ocak ayında iki yeni üst seviye akıllı telefon duyurusu yapmıştı. Bu açıklamadan sonra beklediğimiz telefonlar çıkmaya başladı. Sonunda şirket Mi Note Pro modelini satışa sundu. Şirketin ocak ayında yaptığı açıklamadan sonra Mi Note adlı akıllı telefonunu satışa sunmuştu. Sabırsızlıkla beklenen Mi Note Pro’dan o zaman bir ses çıkmamıştı. Merakla beklenen akıllı telefonu Xiaomi Mi Note Pro 12 Mayıs günü satışa çıkacağını açıkladı. Satışa çıkacak olan akıllı telefonun ücreti ise 2.999 Yuan(483 USD) olarak açıkladı.

Xiaomi Mi Note Pro özellikleri;

QHD çözünürlük 2.5D kavisli Cam 5.7 İnç Bu telefonda [...]
13
 
Devamı
8 Mart 2015

Macbook Pro Yeni İlemciler İle Geliyor!

9 Mart’ta Apple’ın bir bahar etkinliği yapacağını size duyurmuştuk. Apple Watch’un detaylandırılmasına kesin gözüyle baktığımız Apple, yanında küçük sürprizlerde yapacağı söyleniyor.

 

En son 1 Yıl önce güncellenen Macbook Air ve Pro serileri bildiğimiz üzere İntel’in Haswell işlemcileri ile güçlendirilmişti. İntel’in en son seri işlemcileri Apple-İntel ilişkileri sayesinde nerdeyse en erken Apple kullanıyordu. Bunun yeniden olacağı tahmin ediliyor ve İntel’in en son BroadWell işlemcilerini kullanacağı tahmin ediliyor.

Macbook Pro’ya bu işlemcinin geleceği kesin diyebiliriz. Macbook Air ise olasılık [...]

13
 
Devamı
5 Mart 2015

iPad Pro USB 3.0 ile Geliyor !

Çok zamandır rivayet edilen iPad Pro Eylül’den beri gelen sızıntılarla birlikte gerçek olduğunu öğrendik. Tam detayları netleşmese de Ekimde’ki konferansta veya Mayıs’da ki iOS 9 beta sürümünü kullanıcılara açıklayacağı etkinlikte sunabilir bunu tam bilmiyoruz fakat öğrendiğimiz zaman sizinle paylaşacağız.

Dünyanın en önde gelen haber kaynaklarından biri olan The Wall Street Journal’ın paylaştığı bilgilere göre yılın ikinci yarısında bu ürünün lansmanı yapılcak. Ve ayrıca İpad Pro’da USB 3.0 konnektör bulunacak hem hızlı veri paylaşımı hemde hızlı şarjı için. Apple gerçekten büyük planlar içerisinde olduğunu gösteriyor bu ayrıca tablet [...]

9
Sorun Ve Şikayet
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
İnceleme
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Top Five
SEÇENEKLER
 
1
Samsung Galaxy J7 Şikayet ve Sorun Çözümleri
 
2
Samsung Galaxy S7 Edge İnceleme
 
3
Asus Zenfone 2 Laser 6.0 ZE600KL Detaylı Yazılı İnceleme
 
4
Asus Zenfone Max Yazılı İnceleme
 
5
Asus Zenfone 2 Laser Şikayet ve Sorun Çözümleri