Popülerler
SEÇENEKLER
Yazı etiketleri ‘premium’
En Son
 
Devamı
24 Mayıs 2016

Spotify vs. Apple Music

Yakın zamanda oldukça popüler bir hâl alan çevrimiçi müzik dinleme platformları hayatta kalmak içinmüthiş bir rekabete girmiş durumdalar. Şimdilik en iddialı iki firma olan Spotify ve Apple Music arasındaki rekabet gün geçtikçe daha da artıyor. Bu rekabet içinde Spotify biraz güçlükle ayakta kalıyor gibi.

Her iki platform için de premium üyelik bedeli aylık 9.99 lira iken aile planı fiyatlarında bazı farklılıklar vardı. Apple Music uygulamaya geçirdiği aile planı politikası ile 6 kişilik bir grup 14.99 karşılığında dilediklerince müzik keyfini sürdürebiliyorken, Spotify firması bu uygulamayı 5 kişilik veriyordu ve üstelik bunun bedeli aylık 29.99 idi. Fakat daha fazla direnç [...]

17
 
Devamı
23 Haziran 2015

Rigor Z inceleme

Merhaba sevgili technosfer.com okurları bugün sizlere Rigor Z isimli hayatta kal oyununun incelemesini yapacağız. Oyun severlerin çok seveceğini düşündüğümüz Rigor Z, zombiler ve insanlarla hiç durmadan mücadele edeceğiniz bir hayatta kal oyunu. Aslında oyunun benzerine şu zamana kadar çok fazla rastladığımız doğrudur fakat bizler Rigor Z incelerken diğer oyunlarda olmayan bir çok yeniliğe rastladık. Türkiye’nin ilk hayatta kal oyunu olan Rigor Z hakkında aynı zamanda yenilikler kadar bir çok yanlış bilgi de okuduk ve oyuna başlarken ne kadar ön yargılı olduğumuzu anladık.

Rigor Z için bazı oyunların klonlanmış hali olduğu hakkında yazılara öncelikle oyun [...]

168
Sorun Ve Şikayet
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
İnceleme
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Top Five
SEÇENEKLER
 
1
Samsung Galaxy J7 Şikayet ve Sorun Çözümleri
 
2
Samsung Galaxy S7 Edge İnceleme
 
3
Asus Zenfone 2 Laser 6.0 ZE600KL Detaylı Yazılı İnceleme
 
4
Asus Zenfone Max Yazılı İnceleme
 
5
Asus Zenfone 2 Laser Şikayet ve Sorun Çözümleri