Popülerler
SEÇENEKLER
Yazı etiketleri ‘otomobil haberleri’
En Son
 
Devamı
5 Ocak 2017

Hyundai sürücüsünü anlayan araba tanıttı!

Türkiye üzerinde fiyat ile el yakmayan bir marka olarak bilinen Hyundai son zamanlarda otomobil alanında yapmış olduğu çalışmalar ile engin adımlarla yükselmeye devam ediyor. Otomobil haberleri kategorimizde artık teknoloji ile iç içe olan haberleri firmalar sayesinde daha sık görmeye başladık. CES 2017 fuarında Hyundai sürücüsünün ruh halini anlayan araba konseptini tanıttı.

Hyundai sürücüsünü anlayan araba olarak tanıtmış olduğu yeni konsept kokpiti ile, sürücü arabaya bindiği andan itibaren tamamen sürücünün ruh halini analiz edip sağlık durumuna göre arabanın davranmasını sağlıyor. Bu sayede hem çok ileri bir konfor hemde aynı zamanda ileri bir sürüş güvenliği [...]

761
 
Devamı
17 Eylül 2016

Mercedes-Benz Vision Van Duyuruldu

Mercedes-Benz Vision Van adındaki drone teknolojisi ile çalışan yeni ticari aracını duyurdu. Mercedes-Benz‘in yeni ticari aracı kargo taşımacılığında çığır açacak cinsten, drone üreticisi Matternet işbirliği ile üretilen yeni ticari araç kargo taşımacılığında kullanılacak. Kısa mesafelere ve trafiğin sıkışıklığında kullanılabilecek yeni sistem, bulut teknolojisi ile çalışıyor. Herhangi bir insan gücüne ihtiyaç duymadan hazırlanmış paketleri teslim edebilecek drone, paketi adrese güvenli ve sağlam şekilde bırakabilecek. Teslimat sırasında hangi paketi teslim edeceğini ve teslimatın gerçekleştiğini veya gerçekleşmediğine dair bilgileri de anlık olarak şirkete iletebiliyor.
20
 
Devamı
21 Kasım 2015

Renault’dan yeni bir özel seri: Clio Connect

Clio Connect, yeni nesil sürüş deneyimini kişiselleştirme özellikleriyle birleştiren yepyeni bir özel seri. Clio Connect kullanıcısı, akıllı cep telefonu üzerinden aracına ait bilgilere anında erişim sağlıyor.

Clio Connect ile güvenlik hizmetleri, sürüş bilgileri ve online bilgiler sunuluyor.

Clio Connect, kullanıcısına akıllı telefon üzerinden üstün güvenlik hizmetleri sağlıyor.“Aracım nerede” hizmeti ile artık nereye park ettiğini unutmak imkansız. Vale modu ise aracın kullanıcısından uzaklaşmasına izin vermiyor. Araç, sürücüsünün 250 metre çapındaki alanın dışına çıkıldığında cep telefonuna uygulama üzerinden bildirim geliyor.Hız limiti modu, Clio’nun önceden [...]

18
Sorun Ve Şikayet
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
İnceleme
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Top Five
SEÇENEKLER
 
1
Samsung Galaxy J7 Şikayet ve Sorun Çözümleri
 
2
Samsung Galaxy S7 Edge İnceleme
 
3
Asus Zenfone 2 Laser 6.0 ZE600KL Detaylı Yazılı İnceleme
 
4
Asus Zenfone Max Yazılı İnceleme
 
5
Asus Zenfone 2 Laser Şikayet ve Sorun Çözümleri