Popülerler
SEÇENEKLER
Yazı etiketleri ‘Opera’
En Son
 
Devamı
27 Ağustos 2016

Opera Bulut Ağı Hacklendi!

Arama motoru Opera’nın bulut uygulaması Opera Cloud hacklendi. Geçtiğimiz saatlerde de bu hacklenme doğrulandı. Eğer ki bu uygulamada bir hesabınız varsa şifreniz ve diğer bilgileriniz saldırıda ele geçirilmiş olabilir.

Opera tarafından  yapılan açıklamada ise bu saldırının en erken zamanda engellendiği ancak yine bazı kişilerin kullanıcı adı, şifre ve hesap bilgilerinin ele geçirilmiş olabileceği ifade edildi. Bunun yanında kullanıcıların mail adreslerine konuyla ilgili bir mail atarak şifrelerini değiştirmeleri konusunda uyarıda bulundu. Tahmin edilen bir ihtimal ise yalnızca hesap doğrulama şifrelerinin çalınmış olabileceği. Ancak bu yine de sadece bir [...]

12
 
Devamı
10 Ağustos 2015

Dünya Hakimi Tarayıcı Chrome

Şu an için geçmişe dönüp baktığımızda herhangi bir internet işine gereksinim duyduğumuz zaman tek kullanabileceğimiz tarayıcımız vardı; Internet Explorer. Ama o günler artık tarih oldu. Çok değil sadece 7 yıl önce neredeyse tüm dünya Microsoft’un varsayılan tek dahili tarayıcısı olan Internet Explorer’ı kullanıyordu.

Aşağıdaki gif üzerinde 2008 yılından 2015 yılına gelene kadar dünyanın web tarayıcısı konusunda nerden nereye geldiğini ve Chrome’un nasıl en yaygın tarayıcı haline geldiği gösteriliyor.

Jody Sieradzki’nin hazırladığı bu görsel web analiz servisi Stat Counter verilerine göre düzenlenmiş.

Görsel 2008 yılındaki Internet [...]

3
 
Devamı
18 Mart 2015

Opera ve Gameloft İbirliğine Gidiyor !

Opera eskiden çok kullanılan internet arama uygulamalarından biriydi hala kullanımına devam ediyor fakat Firefox ve Chrome gibi alternatifler varken artık pek kimse yanaşmıyor o tarafa . Ve Opera en iyi oyun geliştiricilerden biri olan Gameloft ile bir kısım konuda anlaştığını duyurdu .

Opera’nın Opera Mobil Store adında bir uygulama mağazası bulunuyor. Duymamış olabilirsiniz Google, Appstore gibi yaygın değil. Fakat 300 bin uygulama içeriyor ve çoğu da Android , iOS ,Windows gibi platformlarla uyumlu .Gelişmekte olan ülkeler için özellikle kampanyalar ve indirimler düzenleyerek hem mağazaya ilgiyi arttırıyor , hem de bu işten maddi gelir elde ediyor.  Bu yüzden [...]

6
Sorun Ve Şikayet
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
İnceleme
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Top Five
SEÇENEKLER
 
1
Samsung Galaxy J7 Şikayet ve Sorun Çözümleri
 
2
Samsung Galaxy S7 Edge İnceleme
 
3
Asus Zenfone 2 Laser 6.0 ZE600KL Detaylı Yazılı İnceleme
 
4
Asus Zenfone Max Yazılı İnceleme
 
5
Asus Zenfone 2 Laser Şikayet ve Sorun Çözümleri