Popülerler
SEÇENEKLER
Yazı etiketleri ‘one m9’
En Son
 
Devamı
17 Temmuz 2015

One M9+ Avrupa’ya Geliyor

HTC’nin Çin , Hindistan ve Tayvan’da piyasaya sürdüğü telefon One M9+’ın Avrupa piyasasına geleceği duyuruldu. Temel olarak One M9’u model alan ve bazı farklılıklar ile yenilenen telefon ile ilgili detaylar haberimizde.

Tayvanlı firma HTC , bu yıl tanıttığı ve birçok eksiği olan One M9 telefonundan sonra , telefona eklenen birçok yenilikle One M9+’ı piyasaya sundu. Cihazı yalnızca Çin , Tayvan , Hindistan’da satışa sunan HTC ,  cihazın Avrupa satışına da karar verdi. 5.2 inç QHD ekrana sahip cihaz , Duo Camera ve birçok işleve sahip.

One M9’da kullanılan problemli işlemci Snapdragon 810 yerine cihazda , MediaTek Helio X10 [...]

5
 
Devamı
3 Nisan 2015

HTC One M8s’in Özellikleri Belli Oldu

HTC , yeni amiral gemisi One M9 modelinden çok şey bekliyor.Piyasayı alt üst etmesi beklenen telefonu tanıtan ve raflara koyan HTC , One M9’un ardından One M8 ‘in yeni bir versiyonunu geliştirdi.

Mart ayında İspanya’nın ev sahipliği mobil fuar etkinlğinde tanıtılan One M9 modelinin ardından piyasayı hareketleniren HTC , One M8 modeline de çeşitli yenilikler getirdi.

HTC One M8s ismi verilen bu cihazın sistemsel özellikleri One M9 ile hemen hemen aynı.Tasarım olarak One M8 den feyiz alan HTC ,bu yeni modelde daha doğrusu yeni sürümde Snapdragon 615 işlemci kullanıyor.

One M8s modelinin teknik özelliklerine şöyle bir göz atacak olursak [...]

9
 
Devamı
28 Mart 2015

HTC Tasarımcısı ile Yollarını Ayırdı

Mobil platformun zirvedeki isimlerinden biri olan HTC , bu aralar sıkıntılı günler geçiriyor.Tasarımcısı Jonah Becker ile yollarını ayırma kararı alan HTC , bu olayın yaşanmasının sebebini ise yeni tasarımların pek tutulmamasına bağladı.Detaylar ha haberimizde yer alıyor.

2013 yılında geliştirmiş olduğu One M7 modeli ile adeta ortalığı kasıp kavuran HTC , sonraki modellerinde bu başarılı performansını bir türlü sergileyemedi.One M8 ve One M9 modelinin tasarımlarının neredeyse aynı olması , bu ayrılığın baş sebeplerinden biri olduğunun kanıtı olarak gösteriliyor.

HTC’de uzun yıllar tasarımcı olarak görev yapan Scott Croyle ile yaklaşık 1 sene önce yollar [...]

2
 
Devamı
21 Mart 2015

HTC One M9 Bugün Satıa Çıkıyor

Bu sene İspanya’da gerçekleştirilen ve dünyannı en büyük fuarlarından biri olan mobil fuar etkinliği , bu yıl daha çok telefon ve  teknolojik alet tanıtımına ev sahipliği yaptı.Telefon piyasasını kızıştıracak yeni telefonlar insanları kendilerine hayran bıraktı.

Fuarda ne kadar çok telefon tanıtılsa da , yine ilgiyi belli başlı firmaların amiral gemileri gördü.Merakla beknenen Samsung Galaxy S6 ve HTC One M9 , bu fuarda tanıtıldı ve oldukça rağbet gördü.

Tayvan tabanlı üretici firma HTC , One M9’un bugün satışa çıkarılacağını duyurdu.Telefon resmi olarak tanıtılmadan önce bir çok sızıntı ve iddaa ortaya atılmış , hatta telefona ait resimler bile inernette [...]

12
Sorun Ve Şikayet
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
İnceleme
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Top Five
SEÇENEKLER
 
1
Samsung Galaxy J7 Şikayet ve Sorun Çözümleri
 
2
Samsung Galaxy S7 Edge İnceleme
 
3
Asus Zenfone 2 Laser 6.0 ZE600KL Detaylı Yazılı İnceleme
 
4
Asus Zenfone Max Yazılı İnceleme
 
5
Asus Zenfone 2 Laser Şikayet ve Sorun Çözümleri