Popülerler
SEÇENEKLER
Yazı etiketleri ‘ön sipariş’
En Son
 
Devamı
3 Mart 2016

Sony Xperia X ve XA, İngiltere’de ön siparie sunuldu

Sony, Mobil Dünya Kongresinde tanıttığı Xperia X ve Xperia XA için İngiltere’de ön siparişe başladı.

Sony Xperia X’in teknik özelliklerine bakacak olursak; 5 inç Full HD ekranı, 3 GB belleği, 32 veya 64 GB depolama alanı, Qualcomm Snapdragon 650 işlemcisi, 23 MP arka kamerası, 13MP ön kamerası, Android Marshmallow işletim sistemi ile satışa sunulmayı bekleyen cihaz, 529£’luk ön sipariş fiyatı ile İngiltere’de alıcılarını bekliyor.

Sony Xperia XA’nın teknik özelliklerine bakacak olursak; 5 inç HD ekranı, 2GB belleği, 16 GB depolama alanı, 13 MP arka kamerası, 8 MP ön kamerası, MediaTek Helio P10 işlemcisi ve Android Marshmallow işletim [...]

7
 
Devamı
4 Temmuz 2015

Star Wars Battlefront Ön Sipari Döneminde!

E3 fuarındaki sunumu ile birlikte hem EA konferansına hem de fuarın geneline damgasını vuran Star Wars Battlefront ön siparişe açıldı. Oyunun çıkışıyla birlikte 8 Aralık 2015 tarihinde bedava olarak gelecek Battle of Jakku ek paketine 1 Aralık‘ta, yani bir hafta önceden erken erişim sunan bu ön sipariş avantajından yararlanmak istiyorsanız bir an önce pamuk eller cebe.

Star Wars Battlefront

Star Wars The Force Awakens‘daki olayların öncesini anlatan bu DLC‘de ayrıca ek olarak iki harita paketi de oyuncuların beğenisine sunulacak. Çöl temasına sahip Jakku ismindeki farklı bir gezegende geçen bu ek pakette oyunun normal [...]

10
 
Devamı
29 Nisan 2015

LG G4 Avrupa’da Ön Siparie Sunuluyor

LG ,yeni amiral gemisi ve rakiplerine karşı geliştirdiği son silah olarak nitelendirebileceğimiz G4 modelini çok kısa bir zaman içinde Avrupa ülkelerinde ön siparişe sunmaya hazırlanıyor.Yapılan bu duyurunun ardından hemen dağıtım başladı.İlk sıraya İngiltere yerleşti.

LG , yeni amiral gemisini duyurmasının ardından bugün vatanı Güney Kore’de direk olarak satışa çıkarıldı.kısa bir süre zarfı içerisinde avrupa ülkelerinde de ön siparişe sunulması beklenen LG , bugün o beklentilere cevap verdi ve telefon İngiltere’de ön sipariş listesine alındı.

Bazı firmalar satışı başlatmış durumda.Dilerseniz bu firmaları listelemeden önce LG G4’ün genel olarak teknik [...]

20
 
Devamı
25 Nisan 2015

Call of Duty: Black Ops 3’ün Çıkı Tarihi Sızdırıldı!

Yeni duyuruları ve videolarıyla dikkatleri üzerine çeken Activison‘ın bu nesil çıkacak yeni Call of Duty oyunu Call of Duty: Black Ops 3 için Kataku tarafından bir görsel ile çıkış tarihi su yüzüne çıkarıldı.

Görselde çıkış tarihi 6 Kasım olarak gözüküyor ki zaten biz senelerdir Call of Duty oyunlarının Kasım ayında çıkacağına alışmıştık.(Bu arada 6 Kasım Cuma gününe denk geliyor, ve bu inandırıcılığı bir nebze olsun arttırıyor.)

Bu duyurunun yanında bir de oyunu ön sipariş edenlerin oyunun beta sürümüne erişim hakkı kazanacağı da dile getirilmiş. Oyunun betasının PC, PS4 ve Xbox One’da düzenleneceği belirtiliyor.

Call of Duty: Black Ops 3 ön siparişe [...]

12
Sorun Ve Şikayet
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
İnceleme
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Top Five
SEÇENEKLER
 
1
Samsung Galaxy J7 Şikayet ve Sorun Çözümleri
 
2
Samsung Galaxy S7 Edge İnceleme
 
3
Asus Zenfone 2 Laser 6.0 ZE600KL Detaylı Yazılı İnceleme
 
4
Asus Zenfone Max Yazılı İnceleme
 
5
Asus Zenfone 2 Laser Şikayet ve Sorun Çözümleri