Popülerler
SEÇENEKLER
Yazı etiketleri ‘note’
En Son
 
Devamı
28 Temmuz 2015

Samsung Galaxy Note 5 Gerçek Görüntüleri Ortaya Çıktı

Samsung Galaxy Note 5  Görüntüleri

#gallery-1 { margin: auto; } #gallery-1 .gallery-item { float: left; margin-top: 10px; text-align: center; width: 33%; } #gallery-1 img { border: 2px solid #cfcfcf; } #gallery-1 .gallery-caption { margin-left: 0; } Geçtiğimiz haftalar içersinde Galaxy Note 5'e ait GEEKBENCH puanının ortaya çıkmasından sonra Galaxy Note 5'in gerçek görüntüleri ortaya çıktı. Samsung Galaxy Note 5 8 çelirdekli ve 1.50Ghz işlemci hızı, 64 bit mimarili, Exynos 7420 işlemci modeli, 4 GB RAM ve Android 5.1.1 Lollipop işletim sistemi ile gelecek. Samsung şirketi Galaxy [...]
4
 
Devamı
6 Mayıs 2015

Xiaomi Mi Note Pro Satıa Çıktı

Xiaomi Mi Note Pro satışa ÇİN’de çıkıyor. Xiaomi firması ocak ayında iki yeni üst seviye akıllı telefon duyurusu yapmıştı. Bu açıklamadan sonra beklediğimiz telefonlar çıkmaya başladı. Sonunda şirket Mi Note Pro modelini satışa sundu. Şirketin ocak ayında yaptığı açıklamadan sonra Mi Note adlı akıllı telefonunu satışa sunmuştu. Sabırsızlıkla beklenen Mi Note Pro’dan o zaman bir ses çıkmamıştı. Merakla beklenen akıllı telefonu Xiaomi Mi Note Pro 12 Mayıs günü satışa çıkacağını açıkladı. Satışa çıkacak olan akıllı telefonun ücreti ise 2.999 Yuan(483 USD) olarak açıkladı.

Xiaomi Mi Note Pro özellikleri;

QHD çözünürlük 2.5D kavisli Cam 5.7 İnç Bu telefonda [...]
15
 
Devamı
9 Nisan 2015

Samsung Galaxy Note 5 ile Ekranda Devrim !

Samsung Note serisinde rakipsiz olduğunu şuanlık söyleyebiliriz . Ve en iyi serisi olduğunuda gönül rahatlığıyla ifade ediyorum. Galaxy Note 4’ün çok beğenilen S6’dan daha iyi olduğunu söyleyenler hiç de azınlıkta değiller. Galaxy Note 4 kısacası çok beğenildi diyebiliriz ve yavaş yavaş Note 5 detayları gelmeye başladı diyebiliriz.

 

Samsung S5 ile birlikte dünyanın ilk 2K telefonunu yapmıştı bu LTE sürümüydü. Ve ekran konusunda rakipsiz olduğunu kanıtlamaya çalışıyor Note 5 için farklı planlar içerisinde. Pocketnow’dan gelen bilgilere göre dünyanın ilk 3840×2160 yani 4K Ekran çözünürlüğüne sahip telefonunu yapmaya hazırlanıyor [...]

20
 
Devamı
3 Mart 2015

İte En Çok Satan Akıllı Telefonlar

Son yıllarda hızla büyüyen mobil teknoloji , artık durdurulamayacak hale geldi.İnsanların  ”bu kadar model arasından hangisini seçsem” sorusunu her gün sorar oldular.Gelin ,hangi markanın modeli ne kadar satmış bir göz atalım.

Yaşadığımız çevre için bakacak olursak insanların en çok Samsung ve Apple markalı cihazlara yöneldiklerini görüyoruz.Ancak alternatif bir sürü marka da var.Bunlar LG ,Sony ,Huawei ,HTC,Asus,Lenovo gibi seçeneklerden oluşuyor.Şu an için Türkiye teknoloji pazarlında raflardaki yerini alamayan Xiaomi firması , dünya çapında yaklaşık olarak 61 milyon adet satmış(bir yılda)ve bir rekora imza atmıştır.

Kendi ülkemize dönecek olursak [...]

11
Sorun Ve Şikayet
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
İnceleme
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Top Five
SEÇENEKLER
 
1
Samsung Galaxy J7 Şikayet ve Sorun Çözümleri
 
2
Samsung Galaxy S7 Edge İnceleme
 
3
Asus Zenfone 2 Laser 6.0 ZE600KL Detaylı Yazılı İnceleme
 
4
Asus Zenfone Max Yazılı İnceleme
 
5
Asus Zenfone 2 Laser Şikayet ve Sorun Çözümleri