Popülerler
SEÇENEKLER
Yazı etiketleri ‘NFC’
En Son
 
Devamı
27 Eylül 2016

WhatsApp Grup Konuşması Yenileniyor

Hiç durmadan güncellemelere ve kendini geliştirmeye devam eden WhatsApp grup konuşması için yeni bir özelliği kullanıcılarına sundu.

Her geçen gün ayrı bir özelliğini güncelleyen WhatsApp bu defa grup konuşmaları için bir güncelleme yayınladı. WhatsApp, Android işletim sistemindeki beta kullanıcıları adına 2.16.281 sürümlü güncellemesi ile yaşanılan birçok hatanın düzeltilmesinin yanında grup sohbeti için yeni bir özellik kattı.

WhatsApp Grup Konuşması Kişi Daveti

WhatsApp grup konuşmalarında gruba davet edilecek yeni kişiler için güzel bir uygulama geliştirildi. Grup yöneticisi herhangi bir kişiyi davet etmek istediğinde rehber listesinin en üst kısmında yer alan [...]

40
 
Devamı
7 Nisan 2015

Windows Phone’a Mobil Ödeme Geliyor

Microsoft’a ait Lumia adı ile piyasada yerini alan windows telefonlar , gelecek Windows 10 güncellemesi ile yeni bir yenilik daha getirecek.Bu yenilik Samsung Pay, Apple Pay gibi bir ödeme sistemi olacak.

Microsoft , geliştirdiği mobil windows 10 sisteminde NFC yani temassız ödeme sistemini getireceğini daha önce belirtmişti.Microsoft , yakın bir zamanda bir açıklama yaparak Microsoft Payments Inc. şirketini kurduğunu açıkladı.

NFC yani temassız ödeme sistemi , sizin kredi kartlarından kurtulmanızı sağlıyor.Şöyle ki ; kredi kartı bilgilerinizi windows phone cihazınıza tanımladıktan sonra cihazınız adeta bir kredi kartına dönüşüyor ve alışverişlerinizi hiç [...]

17
 
Devamı
16 Mart 2015

Swatch NFC’li Saatler Üretecek !

Akıllı saat pazarının Apple Watch ile iyice kızıştığı ve bu segmentte geleceğin olduğunu gören firmalar yavaş yavaş Akıllı saatlerini duyuruyorlar. Dünya’da satılan saatlerin büyük bölümünü üstlenen Swatch firması yeni planlar peşinde.

 

Geçtiğimiz hafta sporculara özel yepyeni bir saat çıkaran Swatch , şimdide saatlerine NFC çipi monte edeceğini açıkladı. Özellikle yeni ödeme seçenekleri ve yeni aksesuarlar için mükemmel bir önemde olan bu teknoloji kullanıcıları çok sevindirdi. Mayıs’ta çıkaracağını belirten firma bu konuda aceleci olmadıklarını ve akıllı saat pazarında da her şeyin olgunlaşmasını bekleyeceklerini açıkladı. Tecrübeli bir firma [...]

20
Sorun Ve Şikayet
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
İnceleme
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Top Five
SEÇENEKLER
 
1
Asus Zenfone 3 Detaylı İnceleme
 
2
Samsung Galaxy J7 Şikayet ve Sorun Çözümleri
 
3
Samsung Galaxy S7 Edge İnceleme
 
4
Asus Zenfone 2 Laser 6.0 ZE600KL Detaylı Yazılı İnceleme
 
5
Asus Zenfone Max Yazılı İnceleme