Popülerler
SEÇENEKLER
Yazı etiketleri ‘netmarble’
En Son
 
Devamı
17 Aralık 2015

GameX’te Netmarble İmzası

Netmarble’ın alanında ziyaretçilerle buluşan Marvel karakterlerinin cosplayerları da GameX 2015’in ilgi odağı oldu. Aynı zamanda fuarda Netmarble’ın oyunlarında kullanılmak üzere binlerce hediye kuponu dağıtıldı.

Mobil oyun dünyasının en başarılı aktörlerinden Netmarble, Lütfi Kırdar Fuar Merkezi’nde gerçekleşen GameX Uluslararası Dijital Eğlence ve Oyun Fuarı’nda katılımcıların ilgi odağı oldu. Fuar kapsamında düzenlenen ve oyun severlerin online olarak oylamaya katıldıkları Oyun Ödülleri’nde Netmarble, 3 dalda ödüle layık görüldü. Wolfteam ile En İyi FPS, Goley ile En İyi Free To Play ödülünü alan Netmarble, En İyi Mobil Oyun Yayıncısı ödülünün de sahibi oldu.

Açılış [...]

11
 
Devamı
14 Aralık 2015

Netmarble GameX 2015’te Oyun Severlerle Buluuyor

Mobil oyun dünyasının en başarılı aktörlerinden Netmarble, 17 – 20 Aralık tarihlerinde Lütfi Kırdar Fuar Merkezi’nde gerçekleşecek GameX 2015 oyun fuarında oyun severlerle buluşmaya hazırlanıyor. Rumeli Salonu’nda B-22 numaralı stantta ziyaretçilerini ağırlayacak olan Netmarble, oyun severlere sürprizlerle dolu üç gün yaşatmayı hedefliyor.

GameX 2015 ziyaretçileri, Netmarble standında yer alacak tabletlerle Paramanya, Seven Knights, Blade Waltz ve Marvel Future Fight oyunlarını, oyunların ekibinde yer alan eğitmenler eşliğinde deneyimleme şansı yakalayacak. Ziyaretçilere oyun içi satın alımlar için hediye kuponu dağıtılacağı etkinlikte, ziyaretçiler kendilerini bekleyen [...]

12
Sorun Ve Şikayet
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
İnceleme
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Top Five
SEÇENEKLER
 
1
Asus Zenfone 3 Detaylı İnceleme
 
2
Samsung Galaxy J7 Şikayet ve Sorun Çözümleri
 
3
Samsung Galaxy S7 Edge İnceleme
 
4
Asus Zenfone 2 Laser 6.0 ZE600KL Detaylı Yazılı İnceleme
 
5
Asus Zenfone Max Yazılı İnceleme