Popülerler
SEÇENEKLER
Yazı etiketleri ‘nedir’
En Son
 
Devamı
20 Kasım 2015

Google Ban Nedir? Nasıl Öğrenilir?

Siteniz Google arama motoru üzerindenden banlanmış olabilir. Peki dünyanın en büyük arama motoru Google sitenizi neden banlasın. Bu yazımızda sizlere Google ban nedir ve hangi sebeplerden ötürü oluşur onu anlatacağız. Peki sitemizin Google tarafından banlandığını nasıl anlayacağız?

 

Google Ban nedir

Google ban nedir yazımıza sizlere bu durumdan şüphelenmeniz için yeterli olacak 3 nedeni anlatarak başlayalım:

Siteniz Google üzerinde gerilemeye başlamış olabilir Siteniz artık Google üzerinde indexlenmiyor olabilir. Sitenizin hitinde çok büyük bir düşüş olabilir Siteniz Google üzerinde artık gözükmemeye başlamış olabilir

Bu [...]

18
 
Devamı
14 Eylül 2015

DARPA kendisini yok edebilen çip üretti!

Gizli bilgilerinizin ne kadar önemli olduğunu hiç düşündünüz mü? Peki Darpa nedir onu biliyor musunuz? Bu yazımızda sizlere Darpa tarafından üretilen yeni bir çip hakkında bilgiler vereceğiz.

 

Öncelikle size Darpa’dan bahsedelim:

Defansif İleri Araştırma Projeleri Ajansı, ordu tarafından kullanılmak üzere, yeni teknolojiler üretmekle sorumlu ABD Savunma Bakanlığı’na bağlı bir ajanstır.

Soğuk savaş döneminde Rusya’nın Sputnik füzesini uzaya göndermesinin ardından 1958’de ARPA adıyla kurulmuştur. DARPA bugünkü İnternetin geliştirilmesinden sorumluydu ve Berkeley Unix ve TCP/IP’yi de içeren birçok geliştirme projesini [...]

8
Sorun Ve Şikayet
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
İnceleme
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Top Five
SEÇENEKLER
 
1
Samsung Galaxy J7 Şikayet ve Sorun Çözümleri
 
2
Samsung Galaxy S7 Edge İnceleme
 
3
Asus Zenfone 2 Laser 6.0 ZE600KL Detaylı Yazılı İnceleme
 
4
Asus Zenfone Max Yazılı İnceleme
 
5
Asus Zenfone 2 Laser Şikayet ve Sorun Çözümleri