Popülerler
SEÇENEKLER
Yazı etiketleri ‘moto x’
En Son
 
Devamı
13 Mayıs 2016

Moto X’in Ekranı Kırılmaz Olacak!

Moto X’in bu yıl çıkacak modeli olacak olan Moto X (2016) çarpıcı bir özellikle geliyor. Cihaz, Droid Turbo 2’de kullanılan Shattershield isimli ekran ile gelecek.

Bilindiği gibi geçtiğimiz yıl piyasaya çıkan Droid Turbo 2’nin Shattershield isimli ekranı, kırılması çok zor olan ve bir çok testten başarıyla geçmiş bir ekrandı. Motorola bu başarılı ekrana bu kez, yeni Moto X cihazında yer verme kararı aldı. Görselleri sızdırılan cihazda tahminlere göre ön kamerayla birlikte bir adet flaş yer alacak. Bunun yanında ekranın altında bir adet kare şeklinde parmak izi okuyucusu bulunuyor.

Şu an ki bir çok amiral gemisi telefonda görmeye alışık [...]

43
 
Devamı
11 Mayıs 2015

İte Motorola’nın Yeni Akıllı Telefonu

Çin menşeili teknoloji firması Lenovo’nun geçtiğimiz yıllarda bünyesine kattığı Motorola platformu , yeni bir telefon çıkarmaya hazırlanıyor.

Yeni nesil Motorola Moto X , gelişmiş özellikleri ile internet medyasını adeta sarstı.Teknoloji severleri oldukça meraklandıran yeni Moto X ve tüm özelliklerinin detayı haberimizde.

Motorola Moto X’in en dikkat çeken özelliklerinin başında 16 megapiksel OIS / Optik İmaj Stabilizasyonu işlevine sahip çok detaylı bir arka kamera konumlandırılmış.Ön tarafta bulunan 5 megapiksellik kamerada yeni neslin çılgınlığı selfie için geliştirilen özel odaklı lensler ve filtreleme özellikleri mevcut.

Önceki nesil [...]

3
Sorun Ve Şikayet
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
İnceleme
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Top Five
SEÇENEKLER
 
1
Samsung Galaxy J7 Şikayet ve Sorun Çözümleri
 
2
Samsung Galaxy S7 Edge İnceleme
 
3
Asus Zenfone 2 Laser 6.0 ZE600KL Detaylı Yazılı İnceleme
 
4
Asus Zenfone Max Yazılı İnceleme
 
5
Asus Zenfone 2 Laser Şikayet ve Sorun Çözümleri