Popülerler
SEÇENEKLER
Yazı etiketleri ‘mobil fuar’
En Son
 
Devamı
11 Nisan 2015

Dell Venue 10 7000 Android Tableti Duyuruldu

Bilgisayar ve bilgisayar parçaları üretiminin yanı sıra tablet piyasasına da giriş yapan Dell firmasının yeni tablet modeli ortaya çıktı.

Akıllı telefon ve tablet piyasası gün geçtikçe kızışıyor ve rekabet artmaya devam ediyor.Köklü geçmişlere sahip bilgisayar üreticileri , piyasadan silinmemek için farklı alanlara yönelmeye başladılar bile.Dell’de bu kervanda yer alıyor.Tablet üretimine başlayan Dell firması , bu yarışta ben de varım diyor.

2015 yılına da hızlı bir giriş yapan Dell , Dell Venue 10 7000 tableti ile karşımıza çıktı.Bu yeni tablet , mobil fuar etkinliğinde “Best of Innovation Honoree” ödülünü alan Venue 8 7000 modeli ile hemen hemen aynı [...]

15
 
Devamı
6 Nisan 2015

Sony’den ince Çerçeveli Akıllı Telefon

Teknoloji firmalarının ileri gelen isimlerinden Sony , mobil fuar etkinliğinde tanıtmayı bazı telefonların görüntüleri ve özellikleri ortaya çıkmaya başladı.Bunlardan birisi de ince çerçeve yapısına sahip Sony Xperia C4.

Orta ve giriş segmentlere hitap edecek telefonun en belirgin özelliği Xperia Z serisinden alışık olduğumuz kalın yapıdan kurtulup , kendine has ince yapıya bürünmüş olması.Bunun yanı sıra Xperia C4 son yılların fenomeni öz çekim yani “selfie” odaklı olacak.

Xperia blog sitesi tarafından yapılan açıklamada Sony Xperia C4 ün yapısal özellikleri diğer telefonlardan oldukça farklı gözüküyor.Telefonun hem ön hem de arka kameraları LED [...]

13
 
Devamı
31 Mart 2015

LG G4 Bencmark Testinde Ortaya Çıktı

Geçtiğimiz günlerde İspanya’nın ev sahipliğini yapmış olduğu mobil fuar etkinliğinde tanıtılmayan LG’nin yeni amiral gemisi G4  , benchmark testlerinde ortaya çıktı.

28 Nisan 2015 tarihinde kesin olarak tanıtımının yapılması beklenen G4 hakkında yeni iddaalar da ortaya atılıyor.F500x model numarası ile karşımıza çıkan cihaz , Snapdragon 808 işlemciyi kullanacak.

LG  , geçtiğimiz yıl çıkarmış olduğu G3 modelinin ardından sessizliğini korudu.Henüz resmi bir açıklama yapılmasa da cihazın birkaç özelliğine şöyle bir göz atalım ;

64-bit 6 çekirdek Snapdragon 808 işlemci 5.5 inç 2560*1440 çözünürlükte ekran 3 GB RAM 32 GB dahili depolama alanı 16 [...]
7
 
Devamı
21 Mart 2015

HTC One M9 Bugün Satıa Çıkıyor

Bu sene İspanya’da gerçekleştirilen ve dünyannı en büyük fuarlarından biri olan mobil fuar etkinliği , bu yıl daha çok telefon ve  teknolojik alet tanıtımına ev sahipliği yaptı.Telefon piyasasını kızıştıracak yeni telefonlar insanları kendilerine hayran bıraktı.

Fuarda ne kadar çok telefon tanıtılsa da , yine ilgiyi belli başlı firmaların amiral gemileri gördü.Merakla beknenen Samsung Galaxy S6 ve HTC One M9 , bu fuarda tanıtıldı ve oldukça rağbet gördü.

Tayvan tabanlı üretici firma HTC , One M9’un bugün satışa çıkarılacağını duyurdu.Telefon resmi olarak tanıtılmadan önce bir çok sızıntı ve iddaa ortaya atılmış , hatta telefona ait resimler bile inernette [...]

12
Sorun Ve Şikayet
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
İnceleme
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Top Five
SEÇENEKLER
 
1
Samsung Galaxy J7 Şikayet ve Sorun Çözümleri
 
2
Samsung Galaxy S7 Edge İnceleme
 
3
Asus Zenfone 2 Laser 6.0 ZE600KL Detaylı Yazılı İnceleme
 
4
Asus Zenfone Max Yazılı İnceleme
 
5
Asus Zenfone 2 Laser Şikayet ve Sorun Çözümleri