Popülerler
SEÇENEKLER
Yazı etiketleri ‘messenger aktif kullanıcı’
En Son
 
Devamı
21 Temmuz 2016

Facebook Messenger Rekora Gitti

Facebook Messenger yeni bir rekora imza attı. Geçtiğimiz yıl 1 milyar indirme sayısına ulaşan uygulama bu sefer aylık kullanımda 1 milyara ulaştı.

Facebook rekor üstüne rekor kırmaya devam ediyor. Facebook adı altında önemli bir yere sahip olan Messenger uygulaması aylık 1 milyar aktif kullanıcıya ulaştı. Çok fazla tercih edilen mesajlaşma uygulamalarından biri olan Messenger Facebook resmi sitesini kullanarak bir açıklama yayınladı. Bu açıklamada tüm Messenger kullanıcılarına teşekkürlerini iletti.

Facebook Messenger bu önemli başarıyı kutlamak adına, balon emojisi gönderdiğinizde tıpkı kalp emojisinde olduğu gibi küçük bir animasyon sunmakta. Ancak bu animasyonu [...]

1935
 
Devamı
14 Haziran 2015

Facebook Messenger’ın Aktif Kullanıcı Sayısı Açıklandı

Facebook ,kendi bünyesinde geliştiridiği mesajlaşma servisi Messenger ile başarıya doymuyor.Aktif kullanıcı sayısı 700 milyona ulaşan uygulama, rakiplerini bir hayli zora soktu.Detaylar haberimizde.

Android , iOS ve Windows Phone mağazalarında alanında adını hep zirveye yazdıran Messenger’in kullanıcı sayısı CEO Mark Zuckerberg tarafından açıklandı.Hissedarlık toplantısında konuşan Zuckerberg , kullanıcı sayısı hakkında bilgi verirken Messenger uygulamasının geçtiğimiz Kasım ayında 500 milyon , Mart ayında ise 600 milyon kullanıcıya sahip olduğunu da dile getirdi.

Messenger’ın mağazalardaki en dişli rakibi Facebook’un geçen sene bünyesine [...]

7
Sorun Ve Şikayet
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
İnceleme
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Top Five
SEÇENEKLER
 
1
Samsung Galaxy J7 Şikayet ve Sorun Çözümleri
 
2
Samsung Galaxy S7 Edge İnceleme
 
3
Asus Zenfone 2 Laser 6.0 ZE600KL Detaylı Yazılı İnceleme
 
4
Asus Zenfone Max Yazılı İnceleme
 
5
Asus Zenfone 2 Laser Şikayet ve Sorun Çözümleri