Popülerler
SEÇENEKLER
Yazı etiketleri ‘mesajlaşma’
En Son
 
Devamı
22 Nisan 2015

Lıne , Apple Watch’a Geldi

Dünya’da teknolojinin hızla gelişmesiyle çok sayıda mobil mesajlaşma uygulaması etrafımızı sardı.Bunlardan en çok tercih edilenler arasına girmeyi başaran LINE , Apple üretimi iPhone 5S ve üzeri modeller için verdiği sürümlerde uygulamanın Apple Watch’da da çalışacağını açıkladı.

Bu güncellemeden sonra cihazlarında LINE yüklü olan Apple ürün kullanıcıları , bundan sonra Apple Watch ile bağlantı kurup LINE mesajlarını doğrudan akıllı saat ile kontrol edip , dilerse cevap verebilecek.Akıllı saat için geliştirilen sürümde emoji ve sticker desteği de aktif olacak.

LINE  ,yaptığı bu güncelleme ile önemli bir adım atarak rakiplerinin bir adım önüne [...]

12
 
Devamı
20 Nisan 2015

Samsung ChatOn Kapanıyor

Son zamanlarda hızla yaygınlaşan mobil teknoloji kullanımına bağlı olarak gelişen mobil mesajlaşma ve arama uygulamaları , eski uygulamaları da yavaş yavaş bitiriyor.Geçtiğimiz günlerde yine bunun ile ilgili bir haber sızdı.Samsung‘un yıllar önce başta java telefonlarına geliştirmiş olduğu sosyal medya uygulaması ChatOn , kapılarını maalesef kapatıyor.

Whatsapp , Viber , Wechat gibi ses getiren uygulamaların gazabına daha fazla dayanamayan bu eski uygulama , buna daha fazla dayanamadı ve kapılarını kapatma kararı aldı.

Samsung tarafından 2011 yılında kurulan mobil mesajlaşma uygulaması ChatOn , şimdiki uygulamalara bakıldığı zaman oldukça sönük [...]

25
 
Devamı
6 Nisan 2015

Whatsapp Arama Özelliği Windows Phone’da

Dünyanın en çok kullanılan mobil mesajlaşma ve iletişim servisi Whatsapp , geçtiğimiz günlerde android ve iOS platformlarına bir güncelleme yolladı.Bu güncelleme sayesinde Whatsapp , bizlere ücretsiz arama yapabilme imkanı sunuyordu.

Beklenen bu güncelleme , windows phone için de duyuruldu.Kullanıcıları oldukça sevindiren bu haber Whatsapp ekibinden geldi.Android cihazlarda test süresini aşıp tam gaz işleyişe başlayan güncelleme , iOS platformunda hala beta aşamasında iken windows phone için de duyuruldu.

Whatsapp geliştiricileri tarafından yapılan açıklamada , güncellemenin android ve iOS platformlarına gelmesinin ardından windows phone için de geleceği [...]

5
 
Devamı
21 Mart 2015

Facebook Messenger Daha da Büyüyor

Facebook‘un mobil mesajlaşma platformlarına rakip olarak geliştirmiş olduğu Messenger uygulaması , istenilen performansı bir türlü sergileyemedi.

Diğer uygulamaların sunduğu çeşitli özellikleri bünyesinde barındırmayan Messenger, insanları uygulamadan uzaklaştırarak farklı platformlara yönelmesine neden oldu.Facebook’un ,Messenger platformunu daha da büyüteceği söylentiler arasında yer alıyor.

Söylentilere göre Facebook , Messenger platformunu geliştirmek ve özellik sayısını arttırmak için düğmeye bastı.Üçüncü sahış veya toplulukların içeriklerini ve çeşitli bilgilerini Messenger’da sunması gündemde.

WeChat,Line,Viber gibi çeşitli mobil [...]

2
Sorun Ve Şikayet
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
İnceleme
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Top Five
SEÇENEKLER
 
1
Samsung Galaxy J7 Şikayet ve Sorun Çözümleri
 
2
Samsung Galaxy S7 Edge İnceleme
 
3
Asus Zenfone 2 Laser 6.0 ZE600KL Detaylı Yazılı İnceleme
 
4
Asus Zenfone Max Yazılı İnceleme
 
5
Asus Zenfone 2 Laser Şikayet ve Sorun Çözümleri