Popülerler
SEÇENEKLER
Yazı etiketleri ‘Lollipop’
En Son
 
Devamı
22 Ağustos 2015

Samsung Galaxy E7’ye Lollipop Güncellemesi Yok!

Anroid dünyasına henüz yeni girmiş olan Samsung Galaxy E7’ye kullanıcıları için Lollipop güncellemesi hakkında şimdiden kötü haber geldi. Samsung İngiltere, Twitter üzerinden yöneltilen bir soruya Galaxy E7 için Lollipop güncellemesinin sunulmayacağını açıkladı.Bu açıklama Galaxy E7 kullanıcılarında büyük bir hüsran yarattı.

Kullanıcıların öfkelenmesi ve hayal kırıklığına uğraması çok normal çünkü bu telefon şu an sadece 6 aylık. Üstelik Samsung geçtiğimiz günlerde benzer özelliklere hatta daha düşük RAM değerine sahip olan Galaxy E5’i Rusya ve Hindistan’da direkt Android 5.1.1 sürümüne yükseltti.

Samsung’un aldığı bu inanılmaz karar herkesi [...]

11
 
Devamı
22 Haziran 2015

Samsung Galaxy S6 için Android 5.1 Lollipop güncellemesi

Samsung şirketi bir yandan Galaxy modellerine güncelleme verirken bir yandan da Galaxy modelli telefonlarının yenilerini çıkarmaya başlıyor. Samsung Galaxy S6 için android 5.1.1 Lollipop güncellemesini Fransa’da yayınladı.

Google şirketi kısa bir zaman önce duyurduğu Android 5.1.1 güncellemesini hemen alan Samsung şirketi bugün Fransa’dan başlayarak en kısa zamanda diğer Avrupa ülkelerine’de ulaştıracak. Gelen güncelleme paketinin büyüklüğü 623MB ve OTA üzerinden kolaylıkla yüklenebilir. Bu güncelleme paketinde bazı küçük hatalarda giderilmiş. Galaxy S6 modelinde yaşanan RAM sıkıntısının giderilip giderilmeyeceği konusunda bir açıklama gelmedi ama [...]

 
Devamı
31 Mayıs 2015

Asus Zenfone Android 5.0 indirme linkleri

Asus Zenfone serisindeki akıllı telefonlar için yeni gelecek olan OTA güncellemeyi bekleyemeyen okurlarımız için bugün Asus Zenfone Android 5.0 indirme linklerinden en güvenilir olanlarını topladık. Asus Zenfone Android 5.0 indirme linkleri olarak adlandırılan Google ve Facebook üzerinde bir çok gereksiz link dolaşıyor ve telefonunuza yüklediğinizde telefonunuz da hiç bir değişiklik olmadığını hatta gereksiz uygulamaların da geldiğini görebiliyorsunuz. Biz bu yazımızda sizlere öncülük yapmak hemde güncellemeyi nasıl yükleyebileceğinizi anlatmak istedik. Tabii ki biz Technosfer.com olarak sizlerden önce linkleri denedik ve bize kalırsa OTA güncellemesini beklemek en sağlıklı hamle [...]

296
 
Devamı
4 Mayıs 2015

Samsung Galaxy Note II Lollipop Güncellemesi Almayacak

Google platformunun geliştirmiş olduğu mobil işletim sistemi olan “android” in geçtiğimiz aylarda yayınlanan  5.0 yani lollipop güncellemesi cihazlara gönderilmeye başlanmıştı.

Lollipop güncellemesinin duyurlmasının ardından cihazlar başta amiral gemileri olmak üzere bir önceki cihazlarına , hatta bazı firmalar 2-3 senelik telefonlarına da da 5.0 güncellemesini yolladılar.Ama Htc Ve Samsung , kullanıcılarını biraz üzecek gibi gözüküyor.

HTC‘nin geçtiğimiz günlerde yaptığı açıklamada  One Mini ve One Mini 2 modellerine bu güncellemenin gelmeyeceği duyurulmuştu.Bu haberin ardından bir de Samsung tarafından bir açıklama gelerek S4 Mini ve Note 2 [...]

Sorun Ve Şikayet
 
reeder1
 
kh_vestel-venus-v3-5070-1
 
125071672-1-vestel_venus_v3_5570_tekno_gri
 
General Mobile GM 5 Plus Şikayet ve Sorun Çözümleri
 
Lg G5 SE Şikayet ve Sorun Çözümleri.fw
 
Huawei P9 Şikayet ve Sorun Çözümleri.fw
 
HTC One S9 Şikayet ve Sorun Çözümleri.fw
 
Huawei Mate S Sikayet ve Sorun Cozumleri.fw
 
Lg-G5-SE-Şikayet-ve-Sorun-Çözümleri.fw_
 
samsung-galaxy-s7-edge-inceleme-1458140582
 
Asus ZenFone ZenFone 2 Laser ZE601KL.fw
 
lg-g5-7
 
lgG4Beat-teynailetisim
 
samsung-galaxy-s6-edge-2-1429137679
 
indir (4)
 
iphone-6-donma-ve-takilma-sorunu-ve-cozumu-7373036_x_o
 
Samsung-Galaxy-J2
 
indir (3)
 
sony-xperia-z5-kutu-acilis-videosu
 
Sony_Xperia_Z5_review_02
İnceleme
 
1060-inceleme-fw
 
go-pro-5
 
msi-vr-one-tasinabilir-bilgisayar-fw
 
pes-2017-gameplay-trailer-5
 
fifa demo kapak
 
1_fifa_mobile_football
 
logitech-g300s
 
mSİ.fw
 
Logitech.fw
 
Samsung Galaxyy S7 egce
 
image
 
indir (1)
Top Five
SEÇENEKLER
 
1
Samsung Galaxy S7 Edge İnceleme
 
2
Asus Zenfone 2 Laser 6.0 ZE600KL Detaylı Yazılı İnceleme
 
3
Asus Zenfone Max Yazılı İnceleme
 
4
Asus Zenfone 2 Laser Şikayet ve Sorun Çözümleri
 
5
Samsung Galaxy J7 Şikayet ve Sorun Çözümleri