Popülerler
SEÇENEKLER
Yazı etiketleri ‘lg g4’
En Son
 
Devamı
17 Temmuz 2016

Android Nougat Alacak Cihazlar Belli Oldu

Yakın zamanda yayınlanması beklenen yeni Android sürümü Android Nougat güncellemesini alacak cihazlar belli oldu.

Geçtiğimiz günlerde çeşitli tahminlerden sonra adının Nougat olarak belirlenmesinin ardından Android 7.0 sürümünün Beta versiyonu şu an için Nexus cihazlar ve Android One platformu adı altında çıkarılan cihazlarda kullanıma sunuldu.

Android 7.0 sürümünü ilk olarak alacak cihazlar tabiki Nexus markası taşıyan modeller ve Android One platformunda satışa sunulan cihazlar olacak.

Bu bilgilere göre Nexus 6P, Nexus 5X, Nexus 6, Nexus 9, Generel Mobile GM5 Plus ve General Mobile 4G modelşeri Android 7.0 sürümünü ilk olarak alacak cihazlar olarak [...]

749
 
Devamı
7 Temmuz 2015

LG G4 Uzun Kullanım İncelemesi

LG’nin bu yıl tanıttığı amiral gemisi olan G4 hakkındaki , “Acaba almalı mıyım , almamalı mıyım?” sorusunu sizler için bu yazımızda cevaplayacağız. LG G4’ü kullandığımız süre içerisindeki deneyimlerimizi bu yazıda bulabilirsiniz.

TASARIM

Koreli teknoloji devi LG , G2 modelinden beri süregelen tasarım anlayışını bu cihazda da devam ettirmiş. Ekrana baktığımızda herhangi bir kapasitif tuş bulunmamakta. Selfie kamerası ve ahizenin de bulunduğu ekranda sade bir anlayış hakim. Kenar çerçevelerinde herhangi bir tuş bulunmayan cihazda , tuşlar cihazın arka kısmına konumlandırılmış. Bu da kimileri beğenmese bile cihaza hoş bir görünüm kazandırmış. [...]

104
 
Devamı
8 Haziran 2015

LG G4 Mini Avrupa’da satıa baladı

Lg G4 Mini versiyonu için Avrupa’da satışa başladı. Kısa bir süre önce duyurulan G4, mini versiyonunu satışa sunarak duyurmuş oldu, G4’ü tüm Dünya’ya sunarken mini versiyonunu suanlık sadece Avrupa ülkelerine sunuyor.

Geçtiğimiz haftalarda dedikoduları artan G4 Stylus ve G4c adı ile sunulacağı ortaya atılmıştı. Stylus adından da anlaşılacağı gibi kalem destekli G4 oldu. G4c ise mini versiyonun adı olmuş oldu.

LG G4 Mini

Şuanlık bazı Avrupa ülkelerinde 249€’luk etiket fiyatına sahip, Lg G4c LG-H525N modelli cihazın teknik özellikleri şöyle;

5 inç 1280×720 dokunmatik ekranı, 64 bitlik Snapdragon 410 işlemcisi, [...]

8
 
Devamı
2 Mayıs 2015

LG G4 Türkiye Satı Fiyatı Belli Oldu!

Geçtiğimiz günlerde ülkemizde LG tarafından tanıtımı yapılan bir ürün olan yeni amiral gemi LG G4 Türkiye satış fiyatı belli oldu. LG G4 Türkiye satış fiyatını bizlerde siz değerli okurlarımız gibi merak ediyorduk ancak LG yetkilileri tarafından lansman sırasında sır gibi saklanan fiyatı görünce bizde şaşkınlığımızı saklayamadık.

LG G4 Türkiye Satış Fiyatı Belli Oldu

İnsanların alım seviyesinin biraz üstünde bir fiyat ile piyasaya giriş yapan LG G4, vereceği performans ile bizleri etkileyebilecek mi ve bahsedilen satış fiyatını hak edecek mi bu da ayrı bir merak konusu. LG G4 Türkiye satış fiyatı yüksek diyoruz ancak ülkemizde uygulanan [...]

11
Sorun Ve Şikayet
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
İnceleme
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Top Five
SEÇENEKLER
 
1
Samsung Galaxy J7 Şikayet ve Sorun Çözümleri
 
2
Samsung Galaxy S7 Edge İnceleme
 
3
Asus Zenfone 2 Laser 6.0 ZE600KL Detaylı Yazılı İnceleme
 
4
Asus Zenfone Max Yazılı İnceleme
 
5
Asus Zenfone 2 Laser Şikayet ve Sorun Çözümleri