Popülerler
SEÇENEKLER
Yazı etiketleri ‘lenova’
En Son
 
Devamı
1 Eylül 2016

IFA 2016 Etkinliği Kapsamı Belirlendi

Resmi olarak yarın başlayacak olan IFA 2016 programı kapsamında çeşitli teknoloji dergileri ve siteleri çoktan hazırlıklara başladı. IFA öncesi bazı markalar pek çok tanıtımda bulundu.

İşte o markalar ve tanıttığı modeller 31 Ağustos Çarşamba Günü Acer

Acer 31 Ağustos tarihinde birbirinden çeşitli laptop modelleri tanıttı. Bunlardan birisi dünyada ilk olarak üretilen kavisli ekranı olan laptop modeliydi. Oldukça kalın bir görünüşü olan laptopun birden fazla laptopu içermiş gibi duruyor. Ve ağırlığı 8 kilogram. Ancak büyük olmasının yanında çeşitli avantajları da bulunmakta.

Oyun severlerin oldukça fazla ilgileneceği bu bilgisayar VR destekli olacak. [...]

52
 
Devamı
23 Kasım 2015

Lenovo’dan Kurumsal İnovasyon Merkezi Müjdesi

Türkiye’nin ve dünyanın lider bilgisayar üreticisi Lenovo, Supercomputing 2015 Konferansı’nda, 2016 yılının başında Pekin’de açılacak yepyeni bir ileri teknoloji İnovasyon Merkezi’nin (EIC) müjdesini verdi. Aynı zamanda Barcelona Supercomputing Centre ve EIC projelerinde Oxford Üniversitesi ile sürdürülen ilişkilerin de kapsamının genişletildiğini açıklayan Lenovo, Intel® Scalable System Framework kapsamında geleceğin yüksek performanslı bilgisayar sistemi (HPC) tasarımlarına ve optimizasyona odaklanan çok sayıda yeni girişim haberi de verdi. Lenovo, bu kapsamda HPC kullanıcılarına açık kaynak ekonomisi sağlamayı amaçlayan OpenHPC’nin kurucu üyelerinden biri olacağını [...]

3
 
Devamı
29 Nisan 2015

Lenovo S60 İlk Rusyada Satıa Çıkarılacak

Lenovo S60 İlk Rusyada Satışa Çıkarılacak.

Son yıllarda Çinli firmaların telefon pazarındaki yeri oldukça arttı. Çin’in güçlü, akıllı telefon üreticilerinden biri olan lenovo, Ocak 2015 gerçekleştirdiği S60 modelli telefonunu Rusya da satışa çıkartıyor. Lenovo Türkiye piyasasına da giriş yapmıştı. Lenovo firması 2014 yılında Google‘den Motorola’yı satın aldı. Google’ın en son çıkarttığı Nexus 6 akıllı telefonu Motorola yapmıştı. Yeni modelli telefonlarını da satışa sunmaya devam eden Lenovo firması Rusya da S60 modelli akıllı telefonunun satış fiyatını 290 dolar olarak belirledi.

Lenovo S60 akıllı telefonunun teknik [...]

26
 
Devamı
17 Mart 2015

Lenova YOGA Tablet 2 ön incelemesi

tablet 2 ön incelemesi ile karşınızdayız.

Lenova YOGA tablet 2 sizler yemek yerken ve hazırlarken film izleyebilmeniz ve sosyal medyada dolaşa bilmeniz için ve işlerinizi hallederken müzik dinlemek isterseniz Lenova YOGA tablet 2 sizin için gelişmiş destek çubuğu tabletinizi tutabilir. Dediğimiz doğru geliştirilmiş destek çubuğu sayesinde tabletinizi 180 dereceye kadar çevirebilirsiniz. Bu tabletin silindir şeklinde uzun ömürlü bataryası sayesinde istediğiniz şekilde tabletinizi kullanabilirsiniz.

Ağırlık merkezli tasarımdaki konumu sayesinde tabletinizi daha kolay ve rahat kullanma şansına sahipsiniz. Uzun pil ömrü demişken 15 saate kadar pil ömrü ve diğer başka [...]

27
Sorun Ve Şikayet
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
İnceleme
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Top Five
SEÇENEKLER
 
1
Samsung Galaxy J7 Şikayet ve Sorun Çözümleri
 
2
Samsung Galaxy S7 Edge İnceleme
 
3
Asus Zenfone 2 Laser 6.0 ZE600KL Detaylı Yazılı İnceleme
 
4
Asus Zenfone Max Yazılı İnceleme
 
5
Asus Zenfone 2 Laser Şikayet ve Sorun Çözümleri