Popülerler
SEÇENEKLER
Yazı etiketleri ‘kinguin’
En Son
 
Devamı
7 Haziran 2016

Kinguin’den Yeni E-spor Takımı

Ünlü dijital oyun mağazası Kinguin, dünyanın en iyi Counter Strike: Global Offensive takımları arasında gösterilen Dobry&Gaming’i satın aldı!

07.06.2016 – Yaptığı kampanyalar ve uygun fiyatlarla sunduğu binlerce oyunla ülkemizdeki oyunseverlerden de yoğun ilgi gören dijital oyun mağazası Kinguin, Polonyalı CS:GO takımı Dobry&Gaming’i bünyesine kattığını duyurdu. Yetenekli oyunculardan kurulu takım, Kinguin ile girdikleri bu yeni dönemdeki amaçlarının lider konumdaki CS:GO takımlarını alt ederek dünyanın en iyi takımı unvanını kazanmak olduğunu açıkladı.

Team Kinguin’in koçu Mariusz ‘Loord’ Cybulski bu sürpriz gelişmeyle ilgili duygularını, “Takım olarak yeni bir [...]

10
 
Devamı
31 Aralık 2015

Kinguin’den CS:GO Severleri Sevindirecek Haber

Counter Strike: Global Offensive skin paketlerine artık çok daha hızlı kavuşabileceksiniz

31.12.2015 – Dünyaca ünlü dijital oyun mağazası Kinguin, CS:GO severlerin çok beğeneceği bir gelişmeyi duyurdu. Bugünden itibaren oyuncuların Kinguin üzerinden satın aldıkları CS:GO skin paketleri neredeyse anında oyuncuların envanterlerine eklenecek.

Ayrıca Kinguin oyunseverlere yeni yıl hediyesi olarak, bugüne özel bir kampanya da sunuyor. Kinguin’den bugün içerisinde yaptığınız 19.99 euro üzerindeki her alışverişinizde verilecek bir kod ile 5 euro geri alabileceksiniz. Bunun yanında alışverişlerinizde NY20OFFSKINZ kodunu kullanarak sepetinizdeki bir adet CS:GO eşyası için [...]

8
 
Devamı
12 Aralık 2015

Kinguin’den Çok Özel Bir CS:GO Turnuvası ve Cazip İndirimler

12.12.2015 – Dünyanın önde gelen dijital oyun dağıtım platformlarından biri olan Kinguin, Operation Kinguin adında bir CS:GO turnuvası düzenleyeceklerini duyurdu. 14 Aralık Pazartesi günü başlayıp iki gün sürecek turnuvanın büyük ödülünün 1500$ olduğu açıklandı.

Turnuva’da Vexed Gaming, Epiphany Bolt ve nEophyte eSports’un yanında Türkiye’den Space Soldiers da yer alıyor olacak. Her maçları heyecan fırtınası şeklinde geçen bu takımlar Operation Kinguin’de çekişirlerken maçların sunuculuğunu ise Dominik ‘Nero’ Dabrowski yapacak.

CS:GO severler maçları http://www.twitch.tv/kinguin_net adresinden canlı olarak seyredebilme imkânına sahipler. Kinguin yetkilileri [...]

10
Sorun Ve Şikayet
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
İnceleme
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Top Five
SEÇENEKLER
 
1
Samsung Galaxy J7 Şikayet ve Sorun Çözümleri
 
2
Samsung Galaxy S7 Edge İnceleme
 
3
Asus Zenfone 2 Laser 6.0 ZE600KL Detaylı Yazılı İnceleme
 
4
Asus Zenfone Max Yazılı İnceleme
 
5
Asus Zenfone 2 Laser Şikayet ve Sorun Çözümleri