Popülerler
SEÇENEKLER
Yazı etiketleri ‘kampanya’
En Son
 
Devamı
19 Aralık 2015

Türk Telekom Grubu’ndan Tivibu ve fiber internet bir arada

Türk Telekom Grubu, yeni yıl öncesinde hazırladığı kampanyayla; Tivibu ve fiber interneti bir arada sunuyor. Grup, “Fiber’le Çifte Şenlik” kampanyasıyla; 35 GB limitsiz fiber hızlı internet ile Sinema Paketi’nin dahil olduğu Tivibu IPTV’yi ayda sadece 60.90 TL’ye kullanıcılarıyla buluşturuyor.

Türk Telekom Grubu, hazırladığı “Fiber’le Çifte Şenlik” kampanyasıyla Tivibu’nun IPTV platformunu ve fiber hızlı interneti bir arada sunuyor. Grup, kampanya kapsamında 35 GB limitsiz fiber hızlı interneti ve dolu dolu TV keyfini Tivibu Sinema Paketi ile ayda sadece 60.90 TL’ye sunarak, kullanıcılarına tek faturada çifte şenlik [...]

4
 
Devamı
3 Ekim 2015

Yazıcı alacaklara indirim Media Markt’ta

Yazıcıda indirim sizleri bekliyor.

Büyük teknoloji mağazalarından biri olan Media Markt, 7 ekime kadar yazıcılarda farklı indirimler ile sizleri bekliyor. Kartuş ve tonerlerde de %50 indirim olduğunu buradan sizlere sunalım.

Yazıcıya ihtiyacı olan kişi ve kurumlar için özel hazırlanan bu kampanya ile milyonlarca kişi ve kurum yararlanması bekleniyor. İndirimde olan yazıcıların birkaçı şu şekilde; Epson L365,BROTHER DCP-J105,CANON MF217W daha fazlasını Media Markt mağazalarında ve internet sitesinde bulabilirsiniz.

 

63
Sorun Ve Şikayet
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
İnceleme
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Top Five
SEÇENEKLER
 
1
Samsung Galaxy J7 Şikayet ve Sorun Çözümleri
 
2
Samsung Galaxy S7 Edge İnceleme
 
3
Asus Zenfone 2 Laser 6.0 ZE600KL Detaylı Yazılı İnceleme
 
4
Asus Zenfone Max Yazılı İnceleme
 
5
Asus Zenfone 2 Laser Şikayet ve Sorun Çözümleri