Popülerler
SEÇENEKLER
Yazı etiketleri ‘işletim sistemi’
En Son
 
Devamı
24 Haziran 2016

Yeni İşletim Sistemi Huawei OS Kuruluyor

Son zamanlarda hızlı bir yükselişe geçen Huawei şu anda dünyanın en büyük akıllı telefon üreticisi konumuna erişmesiyle birlikte kendi işletim sistemleri olacak Huawei OS ‘u kurmayı planlıyorlar.

Geçtiğimiz günlerde yine büyük firmalardan olan Samsung‘da işletim sistemi değiştirme kararı aldıktan sonra bir büyük adım da Huawei‘den geldi. IDC’nin verilerine göre şu anda dünyanın en büyük üçüncü büyük telefon üreticisi olan Huawei uzun yıllar boyunca Android işletim sistemini kullandığı akıllı telefonlarını piyasaya sürdü.

Android işletim sistemi üzerine entegre edilmiş olan EMUI arayüzü üzerinde de yoğun çalışmalarda bulunan Huawei görünüşe göre [...]

36
 
Devamı
23 Ocak 2016

Telefonunuzda Hangi İletim Sistemini Tercih Ediyorsunuz?

66
 
Devamı
2 Haziran 2015

Nintendo NX Android Olabilir

Nintendo yeni nesil için hazırlayacağı oyun konsolu hakkında 2 önemli söylenti ile karşımızda.

İlk olarak Nintendo yeni nesil için hazırladığı oyun konsolu olan Nx’in işletim sistemi Android olarak kullanmak istemesi, bunun nedeni ise geliştiriciler için açık bir platform yapmak istemeleri.

ikinci olarak ise Nintendo NX, Playstation ve Xbox‘ta ki gibi değil de isteyen ekranına bağlayıp sabit konsollar gibi oyunlarını oynayabilecek isteyende Wii U ve 3DS gibi taşınabilir bir şekilde istediğiniz yerde oyunlarınızı oynamanıza yarayacak.

Tabi ki de bunlar söylenti fakat bizler şuanlık sadece Android işletim sistemini kullanırlarsa çok iyi bir tercih [...]

6
 
Devamı
15 Nisan 2015

Ailelere Özel Google Play Duyuruldu

Google’a ait olan mobil işletim sistemi Android , kullanıcı sayısını günden güne arttırmaya devam ediyor.Bu durumu göz önünde bulunduran Google , android platformunu daha güvenli bir hale getirebilmek için yeni bir özelliği daha duyurdu.

Google , gelecek bu yeni bir nevi güncelleme de diyebileceğimiz özelliği Google Play Store marketi kullanma şartlarına ilişkin bilgiler içeriyor.Güvenliğin arttırılması ve yayınlanan uygulamaların ,oyunların daha çok kontrolden geçerek içeriğin uygunluk seviyesinin arttırılması hedefleniyor.

Google , ailelere yönelik yapmış olduğu bu çalışmada Federal Ticaret Komisyonu   “Çocukların Çevrimiçi Gizliliğini Koruma Yasası” [...]

3
Sorun Ve Şikayet
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
İnceleme
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Top Five
SEÇENEKLER
 
1
Samsung Galaxy J7 Şikayet ve Sorun Çözümleri
 
2
Samsung Galaxy S7 Edge İnceleme
 
3
Asus Zenfone 2 Laser 6.0 ZE600KL Detaylı Yazılı İnceleme
 
4
Asus Zenfone Max Yazılı İnceleme
 
5
Asus Zenfone 2 Laser Şikayet ve Sorun Çözümleri