Popülerler
SEÇENEKLER
Yazı etiketleri ‘iş ortaklığı’
En Son
 
Devamı
26 Kasım 2015

Türk Telekom Grubu ve Amazon Web Services, Türk Telekom bulutunda bir araya geldi

Türk Telekom Grubu, Amazon Web Services altyapısı üzerinden Türkiye’deki işletmelere son teknoloji bulut çözümlerini sunacak. Türkiye’deki işletmelerin sanal sunucu gibi pek çok teknoloji ihtiyacı, Türk Telekom Grubu güvencesi ve Amazon Web Services altyapısıyla BuluTT Market üzerinden karşılanacak.

Bu önemli iş birliği, Türk Telekom Grubu Kurumsal İş Birimi CEO’su Mehmet Ali Akarca ve Amazon Web Services Avrupa, Ortadoğu ve Afrika Bölgesi Teknoloji ve Çözüm Mimarisi Başkanı Attila Narin’in katıldığı bir basın toplantısıyla duyuruldu.

Türk Telekom Grubu, Amazon Web Services iş birliğiyle Türkiye’deki işletmelere son teknoloji bulut çözümlerini sunacağını duyurdu. [...]

8
 
Devamı
25 Kasım 2015

Teknoser’e Aruba Networks’ün Türkiye’deki en iyi i ortağı ödülü

Hitay Yatırım Holding bünyesinde faaliyet gösteren Teknoser, aldığı ödüllere bir yenisini daha ekledi. Sistem entegrasyon alanında Türkiye’nin önde gelen şirketlerinden biri olan Teknoser, Aruba Networks’ün Türkiye’deki en iyi iş ortağı seçildi.

Türkiye’nin önde gelen sistem entegrasyon firması Teknoser, Aruba Networks’ün Türkiye’deki en iyi iş ortağı ödülüne layık görüldü. Ödül, Dubai’de gerçekleşen ve Ortadoğu bölgesinin en büyük teknoloji etkinliği olan Gitex 2015 kapsamında, Aruba Networks tarafından düzenlenen, iş ortakları ödül töreninde takdim edildi.

Ödülü Aruba Networks EMEA Başkan Yardımcısı Alan Carpentier’den alan Teknoser Genel Müdürü Bülent Tellioğlu, “Yıl [...]

6
 
Devamı
17 Nisan 2015

Apple Watch’ta saatler Akbank Direkt’i gösteriyor!

Akbank Direkt Apple Watch uygulaması;  kullanım kolaylığı, sade tasarımı ve kolay giriş özelliğiyle Apple Watch’un piyasaya sürüleceği 24 Nisan’dan önce hazırlandı ve App Store’da yerini aldı.

Türkiye’de giyilebilir teknolojinin bankacılık ve genel olarak finans sektöründeki en kapsamlı uygulamasını geliştirerek müşterilerinin hizmetine sunan Akbank, Apple Watch uygulamasında da öne geçti. Teknolojiyi çok yakından izleyip, bankacılık uygulamalarına hızla uyarlayan Akbank, Akbank Direkt Apple Watch uygulamasını da, Apple Watch’un piyasaya sürülmesinden önce hazırlayıp App Store’a yükledi. Bankacılık işlemlerini akıllı saatlere taşıyan ilk banka olarak, [...]

9
Sorun Ve Şikayet
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
İnceleme
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Top Five
SEÇENEKLER
 
1
Samsung Galaxy J7 Şikayet ve Sorun Çözümleri
 
2
Samsung Galaxy S7 Edge İnceleme
 
3
Asus Zenfone 2 Laser 6.0 ZE600KL Detaylı Yazılı İnceleme
 
4
Asus Zenfone Max Yazılı İnceleme
 
5
Asus Zenfone 2 Laser Şikayet ve Sorun Çözümleri