Popülerler
SEÇENEKLER
Yazı etiketleri ‘İphone 6 Plus’
En Son
 
Devamı
8 Eylül 2016

iPhone 7 Plus Modeli Sonunda Tanıtıldı

Apple’ın günlerdir beklenen modeli iPhone 7 Plus sonunda tanıtıldı. Yeni iPhone hakkında özellikleri, çıkış tarihi, fiyatı ve telefon hakkında merak edilen bilgiler sizlerle.

Dün akşam düzenlenen Apple lansmanının ardından günlerdir bir çok söylentiye sahip olan telefon nihayet gerçek özelliklerine kavuştu. iPhone 7 modellerinin modellerinin gün yüzüne çıktığı lansmanın ardından en çok merak edilen ve dikkat çeken model iPhone 7 Plus oldu. Sahip olduğu teknik detayları ve şık tasarımı ile rakiplerini kıskandıracak cinsten bir telefon oldu.

Lafı daha fazla uzatmadan telefonun detaylarına bir göz atalım.

iPhone 7 Plus Özellikleri

iPhone 6 modeliyle [...]

22
 
Devamı
29 Temmuz 2015

Apple Music Rekor Kırıyor !

Apple Music, Apple’ın 30 Haziran’da kullanıma sunmasıyla birlikte baya bir popüler oldu. Spotify gibi ünlenmiş bir firmaya karşı nasıl bir koz geliştirebilirdi Apple herkes bunu düşünürken olay aslında gayet basitti. Bütün müzik servislerini bir bünyede birleştirmek . Apple bunu yaparak başarıya ulaştı diyebiliriz.

Apple Music, daha birinci ayı dolmamasına rağmen 10 Milyon kullanıcıya ulaştı. Tabiiki bunda 3 aylık deneme sürümü olmasıda etkili. Ondan sonra parayla birlikte kullanan kullanıcı ne olur tam bilemiyoruz. Ayrıca 1 Milyar iOS cihaz kullanan kişi var . Bunlara oranlarsak iOS 8.4 kullanan %60 civarında yani 600Milyon kişide Apple Music var. Bu [...]

3
 
Devamı
13 Mart 2015

LG , Note Serisi Çıkarabilir !

Bu klasmanın lideri herhalde Note 4’dür . Note 4’e karşı kullanıcılarına farklı bir alternatif sunması amacıyla Apple İphone 6 Plus’u lanse etmiş ve baya sevilmişti. Şimdide bu seriye yeni bir alternatif LG’den geliyor diyebiliriz. 

LG G4 sızıntılarında yepyeni özellikler sunması beklenirken Stylus Kalemle birlikte çıkması gündeme geldi. Fakat LG G4 ve G4 Note şeklinde iki seri çıkarma ihtimalide yaratıyor bu . Yani hepsinin bir telefonda olacağı daha kesin değil. Samsung Note ilk çıktığı zaman 10 milyon satış rakamını geçmişti. Note 4’ün ise 5 Milyon satış barajını geçtiği söyleniyor. Apple İphone 6 serisinde ise toplamda geçen dönem [...]

19
 
Devamı
1 Mart 2015

iOS 8.2 Yarın Geliyor !

iOS yazılımında 8.3 8.4 betaları konuşuluyordu. En son 8.3 beta 2 çıktıında Türkçe Siri’nin çıkış haberinide sizinle paylaşmıştık. 9 Martta’da ayrıca Apple Watch tanıtımına özel telefon entegrasyonunu da bu güncellemeyle görebiliriz !

 

BGR’nin gösterdiği bilgilere göre Apple, Bahar etkinliğinden 1 hafta önce yani 2 Mart Pazartesi (Yarın) iOS 8.2’nin final sürümü kullanıcılara sunulmuş olacak. Bu güncellemeyle stabilite sorunlarının hepsinin çözüleceği belirtiliyor. Ayrıca WİFİ bazlı bazı hatalar, İphone 6 ve 6 Pluslarda bazıları tarafından yaşanan RAM optimize sorunu gibi sorunların çözüme konuşturulacağı söyleniyor. Ayrıca Apple [...]

3
Sorun Ve Şikayet
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
İnceleme
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Top Five
SEÇENEKLER
 
1
Samsung Galaxy J7 Şikayet ve Sorun Çözümleri
 
2
Samsung Galaxy S7 Edge İnceleme
 
3
Asus Zenfone 2 Laser 6.0 ZE600KL Detaylı Yazılı İnceleme
 
4
Asus Zenfone Max Yazılı İnceleme
 
5
Asus Zenfone 2 Laser Şikayet ve Sorun Çözümleri