Popülerler
SEÇENEKLER
Yazı etiketleri ‘iOS 9 kullanım oranı’
En Son
 
Devamı
20 Nisan 2016

iOS 9 Kullanımı Gitgide Yükseliyor !

Apple’ın Android’e göre en büyük avantajı sayılan telefonlarına verdiği güncellemeyi saniyesinde kullanıcılara iletmesi ve bu bakımdan eşi benzeri olmaması. Bu yüzden de normal olarak Android’in son sürümü olan 6.0 Marshmallow’u rahatlıkla geçebiliyor. Gelen bilgilere göre iOS 9 kullanımında ciddi derecede ilerleme var.

Yukarıdaki grafiğe bakarak bile ne kadar yeni sürümün benimsendiğini görebiliyoruz. 7 ayda yaklaşık %84 gibi bir seviyeye ulaşması tabiki bir başarıdır. iOS 8 ve öncesi toplamda %16’lık bölümü temsil ediyorlar. Tabiki bunlara iPad , iPhone ve iPod Touchlar dahil.

İşin Android boyutuna gelirsek eğer, bütün Android [...]

2
 
Devamı
18 Eylül 2015

iOS 9 Kullanım Oranı Açıklandı !

16 Eylül’de dağıtılan ve üzerinden henüz 2 gün bile geçmeyen güncellemenin benimsenme oranları açıklandı. Bunun sadece 1 gün sonucunda ulaşılan raporlar olduğunu unutmayalım.

Evet gelelim asıl konumuza. iOS 9 daha çok özellikleri ile değil stabilitesi ve pil ömrü artışıyla farkını koyan bir işletim sistemi oldu. iOS 6 ayarında bir stabilitenin geldiği konuşuluyor ayrıca . iOS 7 ile birlikte tasarım anlamında değişim gelmiş fakat stabilitede bir takım bozulmalar ortaya çıkmıştı.

iOS 9 ,1 günde bütün iOS ekosistemi içinde %19’luk bir pay aldı. Şuan yapılsa büyük ihtimal %25’i geçmiş olacaktı bu oran. iOS 8 %71 ile birinci ve diğer eski sürümler [...]

16
Sorun Ve Şikayet
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
İnceleme
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Top Five
SEÇENEKLER
 
1
Samsung Galaxy J7 Şikayet ve Sorun Çözümleri
 
2
Samsung Galaxy S7 Edge İnceleme
 
3
Asus Zenfone 2 Laser 6.0 ZE600KL Detaylı Yazılı İnceleme
 
4
Asus Zenfone Max Yazılı İnceleme
 
5
Asus Zenfone 2 Laser Şikayet ve Sorun Çözümleri