Popülerler
SEÇENEKLER
Yazı etiketleri ‘HTC One M9’
En Son
 
Devamı
3 Şubat 2017

HTC One M9 İçin Android Nougat Çıktı!

HTC One M9 modeli için uzun süredir beklenen Android Nougat sürümü yauınlandı. Güncelleme ülkemize ne zaman gelecek?

Android kullanıcılarının en çok merak ettiği şey Android 7.0 Nougat sürümünün ülkemize ne zaman tam olarak geleceği. Güncellemeler hız kesmeden devam ederken bir yeni güncelleme de One M9 modeli için yayınlandı. HTC tarafından geçen yılınsonlarına doğru yapılan açıklamada güncellemenin öncelikle HTC 10, One M9, One A9 gibi modellere gönderileceği söylenmişti.

HTC 10 ve HTC One A9 modellerine yeni Android güncellemesinin yayınlanmasının ardından gözler HTC One M9’a çevrildi.

HTC One M9 kullanıcılarının merakla beklediği güncelleme için [...]

12
 
Devamı
1 Temmuz 2016

HTC Android Nougat’ı Duyurdu!

HTC’nin Android piyasasında güncelleme konusunda sıkıntı yaşatmayan markalardan olduğu bir gerçek.Android Nougat’ın isminin kesinleşmesiyle beraber HTC’de yeni Android sürümüne güncelleyeceği cihazlarını açıklamaya başladı. Resmi Twitter hesabından yaptığı açıklamada geçtiğimiz yılın amiral gemisi One M9 ve bu yılın yeni telefonu HTC 10’un yanında HTC One A9’a da yer vermiş.

HTC’nin resmi Twitter hesabından yaptığı açıklamayla beraber amiral gemisi telefonlarına güncelleme vereceğini duyurdu. Yılın 3. çeyreğinde tanıtılacak olan Android Nougat’ı ilk olarak Nexus cihazları kullanacak. Eylül ayında Nexus cihazlarına dağıtılacak [...]

3227
 
Devamı
25 Haziran 2015

HTC One M9 İstenen Satı Gerçeklemedi

Finlandiyalı akıllı telefon üreticisi HTC yeni çıkarttıkları ve amiral gemisi olarak adlandırdıkları HTC One M9‘un satışlarından istedikleri geliri kazanamadı. HTC firması One M9‘u çıkartalı 3 ay oldu ama One M8‘in satış rakamını bile geçemedi. Firma yöneticilerinin ise hayal kırıklığı yaşadığını belirtelim. One M9 için uzun zamandır çalışmalarını sürdüren firma şuana kadar sadece 4 Milyon 750 Bin adet akıllı telefon sattı. Finlandiyalı akıllı telefon üreticisi HTC bu yılın sonuna doğru istedikleri satışı gerçekleştiremezse en azından yaklaşmasını umut ediyorlar.

HTC One M9’un teknik özellikleri ise kısaca;

İşlemci: 8 Çekirdekli Ram: 3 GB Ekran: [...]
10
 
Devamı
20 Mart 2015

HTC ,M9’daki Isınma Sorununu Çözebilir !

Htc son çıkardığı amiral gemisi M9 ile beraber biraz hayal kırıklığına yol açmış ve Samsung’un yeni cihazları gölgesinde kalmıştı. Ayrıca bunun üstüne birde ısı probleminin bir görselle ortaya çıkması bu telefon hakkındaki soru işaretlerini fazlasıyla arttırmıştı.

 

Htc artık telefonunu satışa sunmasına çok az kaldı ve son düzenlemeleri yapıyor . Isı problemi üzerinde de çalışılıyor özellikle ve bunun yazılımsal anlamdaki düzenlemelerle düzelebileceği ifade ediliyor ayrıca araya bazı maddeler konarak da çözüm olabilir . Özellikle kamera uygulamasında ve oyunlarda diğer telefonlardan yaklaşık 10 derece daha fazla ısınan telefon yinede diğer [...]

24
Sorun Ve Şikayet
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
İnceleme
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Top Five
SEÇENEKLER
 
1
Asus Zenfone 3 Detaylı İnceleme
 
2
Samsung Galaxy J7 Şikayet ve Sorun Çözümleri
 
3
Samsung Galaxy S7 Edge İnceleme
 
4
Asus Zenfone 2 Laser 6.0 ZE600KL Detaylı Yazılı İnceleme
 
5
Asus Zenfone Max Yazılı İnceleme