Popülerler
SEÇENEKLER
Yazı etiketleri ‘GTA v’
En Son
 
Devamı
26 Ağustos 2016

GTA V’e Yeni Grafik Modu Geliyor!

Gta 5 Grafik modu arayan arkadaşlara, en gerçekçi ve en güzel modu sizler için paylaşıyoruz.

Uzun zamandır Gta V’inize grafik modu yüklemiyorsanız 26 Ağustos yani bugünden itibaren indirip kullanabileceğiniz bu modu sizlere tavsiye ederiz. Bu mod sayesinde hava sistemleri yeniden şekillenirken, karekterinizin davranışları da değişiyor.

Bu mod ile başlıca gelecek olan yenilikler;

Hikayeye yeni görevler Polislerden kaçmak eskisi kadar kolay olmayacak Yeni araçlar Daha fazla yan görev Şehir içi aktiviteler(köpek gezdirme, koşuya çıkma, dağcılık vb) arttırılmış Araba kazaları daha gerçekçi hale getirilmiş.

Sizde bu modu test etmek isterseniz buraya [...]

26
 
Devamı
4 Mayıs 2015

GTA V için Polis modu yayımlandı!

Gta V PC sürümü çıkarlı fazla olmamışken hile ve mod yayımları çoktan başladı. Şimdiki modda ise şehirdeki suçluları yakalayabiliriz.

Oyun içerisinde bir polis olmamızı sağlayacak bu mod ile;

– Göreve çıkıp devriye gezebilir – Görev çağrısı alıp olay yerine intikal edebilir – Swat timi, ambulans, itfaiye, barikat ve helikopter desteği çağırabilir – Şüpheli araçlara dur ihtarı çekebilir – Takip sahneleri yaşayabilir – Şüphelileri sorgulayıp tutuklayabilir – Polis karakollarına girebilir – Seviye atlayarak yeni yetenekler elde edebilir – K9 köpeği ile eroin avına çıkabilirsiniz

Mod’un Alpha versiyonunu [...]

35
 
Devamı
4 Nisan 2015

GTA V için Ön Yükleme Tarihi Belli Oldu!

GTA V‘in PC çıkışına günler kala Rockstar Games‘den şaşırtmayan bir duyuru geldi. GTA V‘in PC versiyonun ne kadar büyük bir alan kaplayacağını hepimiz az çok biliyoruz, o yüzden yapımcı da oyunun bu sebeple ön yüklemeye açılacağını belirtti. Oyunu ön sipariş veren oyuncular 7 Nisan‘dan itibaren oyunu hem Rockstar Warehouse hem de Steam üzerinden indirmeye başlayabilecekler.Yapımcıdan ön yüklemenin başlama saati ile ilgili ise herhangi bir açıklama henüz gelmedi.

 

8
Sorun Ve Şikayet
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
İnceleme
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Top Five
SEÇENEKLER
 
1
Samsung Galaxy J7 Şikayet ve Sorun Çözümleri
 
2
Samsung Galaxy S7 Edge İnceleme
 
3
Asus Zenfone 2 Laser 6.0 ZE600KL Detaylı Yazılı İnceleme
 
4
Asus Zenfone Max Yazılı İnceleme
 
5
Asus Zenfone 2 Laser Şikayet ve Sorun Çözümleri