Popülerler
SEÇENEKLER
Yazı etiketleri ‘Google Maps’
En Son
 
Devamı
20 Temmuz 2016

Arts and Culture Tarihi Aydınlatıyor

Google yine muhteşem bir uygulamaya adım attı. Sanat severleri kendine kilitleyeceği Arts and Culture uygulamasını kullanıma sundu.

Önce Google Maps uygulamasına daha sonra sanat eserlerinin yer aldığı bu uygulamaya Street View özelliğini getiren Google insanları daha fazla bilgilendirme konusunda önemli adımlar atmaya devam ediyor.

Heykel, müzik, tarihi yerler ve daha birçok sanata ve kültüre ait olan yapıların ve eserlerin bulunacağı bu uygulamasını kullanıcılara sunan Google yaptığı yeni proje ile pek çok kişinin sanat ve kültür tarihi hakkında bilgi edinmesini kolay hale getirecek.

Bir süredir uygulamanın ihtiyacı olan gerekli altyapı ve veri tabanı [...]

11998
 
Devamı
25 Temmuz 2015

Google Maps’e Your Timeline Özelliği!

Google Maps yeni sürümü ile kullanıcılara gittiği yerleri kaydeden bir özellik olan “Your Timeline”ı sunuyor. Bu özellik sayesinde seyahat ettiğiniz bütün yerleri istediğiniz zaman bulup görebileceksiniz.

Son yıllarda insanların gittikleri yerleri mekanları internet üzeinden çeşitli uygulamalarla bildirmelerini sağlayan ve yan özellikler büyük bir kitle tarafından kullanılıyordu. Facebook’un yer bildirimi yapma özelliği Foursquare uygulaması ve onun bir bağlantısı olan Swarm’ın hayatımızda yer almasından sonra Google Maps de gidilen yerler konusunda yeni bir özellik ekledi.

Eklenen bu yeni özellikle birlikte kullanıcılar artık Google Maps [...]

7
 
Devamı
25 Mayıs 2015

Google Maps Büyük Bir Yenilik İçin Hazırlanıyor

Google arama motorunun yol servis hizmeti Google Maps , yeni bir yeniliğe daha imzasını atmak için hazırlanıyor.Trafik hakkında durum raporu hazırlayacak servis , bizi en rahat rotaya yönlendirecek.

Google‘ın geliştirdiği bu yenilik , büyük şehirdeki trafik sorunlarını bir nebzede olsa çözecekmiş gibi gözüküyor.Kalabalık yerlerdeki trafik problemleri insanların kabusu haline gelince , alternatif kanallar aranmaya başlandı.Bunlardan birini de google bizlere sundu.

Trafiği rahatlatma yönünde pek ümit vermese de insanların hangi rotayı izlemeleri konusunda bilgilendirecek olan uygulama , yolda ne kadar bekleyeceğinizi , ortalama hızınızı ve benzeri bilgileri [...]

6
 
Devamı
23 Mart 2015

Google Maps iOS Platformuna 4 Yeni Özellik Eklendi !

Google eski bir android kullanıcısı olarak iOS platformunu kendi platformundan daha fazla düşündüğünü düşünüyordum. İphone kullanmaya başlayınca bunun doğru olduğunu anladım , iOS kullanıcılarını da etkilemeye çalışıyor. Ve iOS platformu için yepyeni 4 özellik ekledi .

 

1- Daha Hızlı ve Akıllı Komutlar

Bu uygulamada Google küçük ve çetin şartlara karşı yeni komutlar getirdi. Bu sayede daha hızlı bir şekilde istediğimiz yeri bulabileceğiz.

2- Tüm Sayfa Boyutuyla Gösterme

Artık uygulamayı hiçbir komut görmeksizin ekrana tamamen boyutlayarak görebilecek ve yönetebileceğiz. Bu gerçekten lazımdı diye düşünüyorum çünkü ne kadar görme alanı, [...]

5
Sorun Ve Şikayet
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
İnceleme
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Top Five
SEÇENEKLER
 
1
Samsung Galaxy J7 Şikayet ve Sorun Çözümleri
 
2
Samsung Galaxy S7 Edge İnceleme
 
3
Asus Zenfone 2 Laser 6.0 ZE600KL Detaylı Yazılı İnceleme
 
4
Asus Zenfone Max Yazılı İnceleme
 
5
Asus Zenfone 2 Laser Şikayet ve Sorun Çözümleri