Popülerler
SEÇENEKLER
Yazı etiketleri ‘general mobile 4g’
En Son
 
Devamı
22 Temmuz 2016

Android Nougat 599 TL

Android Nougat alacak amiral gemilerinin listesi tek tek açıklanmaya başlıyor. Android Nougat’ı 599 TL ile elde edebilirsiniz.

Google şirketi tarafından Android 7.0 Nougat güncellemesini duyurmasının ardından akıllı telefon üreticileri Android sürümlerini güncellemek adına işe koyuldular. Teknoloji firmalarının ilk olarak yeni güncellemeyi amiral gemisi adı altında çıkardıkları modellerde kullanıcılara sunmaya hazırlanmasıyla birlikte güncelleme alacak bazı modeller de firmalar tarafından yapılan açıklarla belirlendi.

Android One platformu altında üretime sunulan cihazların güncellemeye kavuşacak ilk cihazlar olması diğer firmalar arasındaki rekabeti [...]

735
 
Devamı
15 Mart 2016

Android N (7.0) İsmi Belli Oldu Gibi !

Google bildiğimiz üzere yıllardır tatlı isimlerinden oluşan isimleri işletim sisteminin yeni versiyonlarına takıyordu. Aslında bu genel olarak sevilen bir durum oldu .  Ve yeni Android işletim sistemi olan ve daha geçen gün betası yayınlanan Android N‘nin açılımı yani N harfinin açılımı belli oldu gibi .Detaylar haberimizde ..

 

Geçtiğimiz günlerde betası yayınlanan bu sürümün Nexus cihazları dışında General Mobile 4G’e de özellikle gelmesi kullanıcıları heyecanlandırdı. Bildiğimiz üzere Android One platformuna bağlı olan 4G , bu bakımdan kullanıcılarına yazılım anlamında büyük avantaj sağlıyor. Neyse biz konumuza geri dönelim . Özellikle bu [...]

46
 
Devamı
17 Ocak 2016

General Mobile 4G Şikayet ve Sorun Çözümleri

General Mobile 4G’de oluşan tüm hata ve sorunlarınızı bizler ile paylaşarak, sorunlarınızı daha hızlı halletmeye ne dersiniz? Bu sayfada sadece sorunlar değil cihaz ile ilgili merak ettiğiniz her şeyi bulabilirsiniz. Cihaz için merak ettiğimiz ve sık sık sorduğumuz sorular ile başlayalım.

General Mobile 4G’yi nereden satın alabiliriz?

Cihazımızı teknoloji mağazalarından ve e-ticaret sitelerinden kolaylıkla satın alabilirsiniz.

General Mobile 4G’nin işletim sistemi nedir?

Şuan yeni yeni popüler olan Android Lollipop (5.1.1) versiyonu kullanılmakta.

General Mobile 4G’da hangi işlemci kullanılmış?

4 çekirdekli Qualcomm Snapdragon [...]

68
 
Devamı
22 Mayıs 2015

Hangi Akıllı Telefonu Alalım ? (Orta Bütçeli) (Kısa İnceleme )

Hangi Akıllı Telefonu Alalım diye soran tüm dostlarımız için orta bütçeli 5 cihazı sizler için seçtik.

Gelişen teknoloji ile daha üst seviyeli akıllı telefonlar piyasaya girmeye başladı. Fakat ülkemizde uygulanan vergiler yüzünden neredeyse 2 katı paraya aldığımız akıllı telefonların, Türkiye piyasasında fiyat ve performans bakımından alınabilecek 5 telefonu sizler için sıraladık.

 

1- ASUS ZENFONE 6

899 TL etiket fiyatı ile satılmaktadır.

6 inç ekranı, 1.6 Ghz işlemcisi, 3300mAh bataryası, 16 GB arttırılabilir hafızası, 2Gb rami bulunmaktadır. Ayrıca F/P oranı bakımından geçen yılın en iddialı ürünlerinden biri oluğ Zenfone 5 ile 4 arasında sadece [...]

194
Sorun Ve Şikayet
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
İnceleme
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Top Five
SEÇENEKLER
 
1
Samsung Galaxy J7 Şikayet ve Sorun Çözümleri
 
2
Samsung Galaxy S7 Edge İnceleme
 
3
Asus Zenfone 2 Laser 6.0 ZE600KL Detaylı Yazılı İnceleme
 
4
Asus Zenfone Max Yazılı İnceleme
 
5
Asus Zenfone 2 Laser Şikayet ve Sorun Çözümleri