Popülerler
SEÇENEKLER
Yazı etiketleri ‘Geldi’
En Son
 
Devamı
13 Haziran 2016

Asus Zenfone 2 Marsmallow Güncellemesi Geldi!

Asus’un geçtiğimiz sene içerisinde çıkarmaya başlamış  olduğu Zenfone 2 serisi akıllı telefonlarına Android Marsmallow güncellemesi verilmeye başlandı. Dün gece saatlerinde Facebook sayfamız üzerinden bildirmiş olduğumuz bu müjdeli haberin detaylarını şimdi sizler ile paylaşıyoruz.

#gallery-1 { margin: auto; } #gallery-1 .gallery-item { float: left; margin-top: 10px; text-align: center; width: 100%; } #gallery-1 img { border: 2px solid #cfcfcf; } #gallery-1 .gallery-caption { margin-left: 0; } Asus Zenfone 2 Marsmallow Güncellemesi Asus Zenfone 2 Marsmallow Güncellemesi

Google [...]

329
 
Devamı
31 Mart 2016

Google Play Filmler Türkiye’de Kullanıma Açıldı!

Google Play Filmler, ülkemizde kullanıma başladı. Google sadece bir kaç ülkede aktif ettiği bu uygulamanın, ülkemize de gelmesi bizleri de mutlu etti. Özellikle Google Play’i oyun indirme mağazası olarak görüyoruz fakat Google Play‘in bir çok farklı uygulaması mevcut bunlardan bazıları; Kitaplar,Müzikler, Filmler gibi bir çok bölüm bulunuyor. Tabii kide Uygulamalar kısmını da unutmamak lazım.

Google Play Filmler’de istediğiniz filmi ister kiralayabilir isterseniz de satın alabilirsiniz. Kiralama işi genellikle SD filmler 3.99TL, HD filmler ise 4.99 TL’ye film kiralayabiliyoruz. Satın alma kısmında ise SD filmler 16.99TL, HD filmler ise 18.99 TL fiyatı [...]

75
 
Devamı
22 Nisan 2015

Lıne , Apple Watch’a Geldi

Dünya’da teknolojinin hızla gelişmesiyle çok sayıda mobil mesajlaşma uygulaması etrafımızı sardı.Bunlardan en çok tercih edilenler arasına girmeyi başaran LINE , Apple üretimi iPhone 5S ve üzeri modeller için verdiği sürümlerde uygulamanın Apple Watch’da da çalışacağını açıkladı.

Bu güncellemeden sonra cihazlarında LINE yüklü olan Apple ürün kullanıcıları , bundan sonra Apple Watch ile bağlantı kurup LINE mesajlarını doğrudan akıllı saat ile kontrol edip , dilerse cevap verebilecek.Akıllı saat için geliştirilen sürümde emoji ve sticker desteği de aktif olacak.

LINE  ,yaptığı bu güncelleme ile önemli bir adım atarak rakiplerinin bir adım önüne [...]

11
 
Devamı
14 Şubat 2015

Just Cause 3’ten İlk Fragman Geldi

Just Cause serisinin 3. oyunu olan Firestarter diğer oyunlarına göre daha fazla grafik performansı vermesi bekleniyor. PC, PlayStation 4 ve Xbox One’a geliştirilen oyun 2015’in sonlarına doğru çıkması planlanıyor. İsterseniz fazla lafı uzatmadan fragmanını izleyelim.

Videoda gördüğümüz gibi oyunun grafikleri gerçekten de çok güzel fakat oyun içinden görüntü olmadığından dolayı pek de sevinmemize gerek yok diyebilirim sonraki fragmanlar da oyun içinden görüntülerde paylaşılır.

 

Yeni oyundan sizlerin beklentileri ney ?

19
Sorun Ve Şikayet
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
İnceleme
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Top Five
SEÇENEKLER
 
1
Samsung Galaxy J7 Şikayet ve Sorun Çözümleri
 
2
Samsung Galaxy S7 Edge İnceleme
 
3
Asus Zenfone 2 Laser 6.0 ZE600KL Detaylı Yazılı İnceleme
 
4
Asus Zenfone Max Yazılı İnceleme
 
5
Asus Zenfone 2 Laser Şikayet ve Sorun Çözümleri