Popülerler
SEÇENEKLER
Yazı etiketleri ‘gear’
En Son
 
Devamı
31 Ağustos 2016

Samsung Galaxy Gear S3 Tanıtıldı!

Samsung’un akıllı saatlerini bilmeyen neredeyse yoktur. Akıllı saat denilince akla gelen iki markadan birisi olan Samsung’un yeni akıllı saati geçtiğimiz saatlerde Berlin IFA 2016 kapsamında tanıtıldı.

#gallery-1 { margin: auto; } #gallery-1 .gallery-item { float: left; margin-top: 10px; text-align: center; width: 100%; } #gallery-1 img { border: 2px solid #cfcfcf; } #gallery-1 .gallery-caption { margin-left: 0; } Samsung Gear S3 Özellikleri

Samsung’un yeni akıllı saati yine Gear serisinin devamı niteliğinde olduğunu belirten Gear S3 isimini aldı ve Samsung yeni [...]

37
 
Devamı
25 Şubat 2015

Samsung Gear S

Samsung’un yeni akıllı saati olan Samsung Gear S size anlatacağım bu yazıda. Samsung akıllı saatlerde şıklığı ile ön plana çıkarmaya çalışmaktadır. Akıllı saatinizin kolunuzda zarif durması için kavisli Super Amoled ekrana sahiptir. İsteğe uygun ekran saat kadranı ve kordonu değiştirilebilir kendi stilinizi ifade etmenize yardımcı olur. Gear S arayüzü zengin bir saat olma özelliğine sahiptir.

Samsung Gear S ile telefonunuzla uzakta olsanız bile daha rahat iletişim kurabilmeniz için 3G, Wi-fi ve Bluetooth bağlantısı kurarak arama yapmanıza, arama yanıtlamanıza ve mesaj atmanıza olanak sağlar. 69 dile kadar destekleyen klavyesi vardır.

Samsung Gear S ile [...]

5
Sorun Ve Şikayet
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
İnceleme
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Top Five
SEÇENEKLER
 
1
Samsung Galaxy J7 Şikayet ve Sorun Çözümleri
 
2
Samsung Galaxy S7 Edge İnceleme
 
3
Asus Zenfone 2 Laser 6.0 ZE600KL Detaylı Yazılı İnceleme
 
4
Asus Zenfone Max Yazılı İnceleme
 
5
Asus Zenfone 2 Laser Şikayet ve Sorun Çözümleri