Popülerler
SEÇENEKLER
Yazı etiketleri ‘Galaxy S6’
En Son
 
Devamı
29 Temmuz 2016

Samsung Galaxy A8 2016 Özellikleri Belli Oldu

Samsung firması tarafından üretilen en ince telefon olarak duyurulan Galaxy A8  modelinin yeni sürümü olan Galaxy A8 2016 özellikleri belli oldu.

Galaxy A serisini üyesi Galaxy A8, Samsung tarafında en dikkat çeken cihazlar arasında yer alıyordu. 5,9 mm kalınlığında metal kasa eşliğinde geçen yıl temmuz ayında tanıtılan Galaxy A8 Samsung’un en ince telefonu ünvanını almıştı.

Galaxy A serisi cihazları şık biz dizayn ile yenilemeye giden Samsung yeni üyesi Galaxy A8 2016 versiyonunun özellikleri GFXBench veritabanı üzerinde gözlendi.

 Galaxy A8 2016 Özellikleri Nasıl Olacak?

Cihazda ekran büyüklüğü olarak Zauba verilende karşılaşılan 5.7 inç bir ekran [...]

2688
 
Devamı
29 Mayıs 2016

Samsung’da Android N Güncellemesi

Samsung yeni gelecek olan Android N sürümünü hangi amiral gemileri için ilk olarak sunacağını açıkladı.

Google‘ın işletim sistemi olarak kullandığı Android platformunun bir yeni sürümü olan Android N beklenenden daha erken yayılacağı haberleri Android kullanıcılarını heyecanlandırdı. Samsung firması şimdilik Android Marhsmallow sürümünü bile daha birçok bölgede ürünleri için dağıtmamasına rağmen Android 7.0 sürümünün ilk geleceği telefonları açıkladı.

Şirket Android 6.0 konusunda biraz yavaş hareket etmiş gibi görünse de bu politikayı Android 7.0 için daha farklı uygulayacağı düşünülüyor. Bu duruma göre Android N bu yılın sonlarına doğru üst sınıf Samsung akıllı [...]

212
 
Devamı
9 Haziran 2015

Samsung Galaxy S6 Active Resmi Olarak Duyuruldu

Samsung Galaxy S6 Active duyuruldu.

Samsung‘un en dayanıklı telefonu olarak adlandırılacak olan S6 Active, resmi olarak duyuruldu. Samsung akıllı telefonu Amerika’da AT&T için özel olarak duyurdu.

Samsung Galaxy S6‘daki özelliklere bire bir aynı diyebiliriz. Fazla lafı uzatmadan Samsung Galaxy S6 Active’nin teknik özelliklerine bakalım.

Samsung Galaxy S6 Active

5.1 inç Quad HD Super AMOLED ekranı, Exynos 7420 işlemcisi, IP68 ve MiL-STD-810G koruma sertifikası, 1.5 metreye kadar derinlikte 30 dakika su geçirmezlik özelliği bulunuyor, 32 GB arttırılamayan hafızası, 16 megapiksellik arka kamerası, 5 [...]

4
 
Devamı
13 Mayıs 2015

Galaxy S6 Ve S6 Edge Güncelleme Geliyor

Samsung firması ürettiği orta ve giriş seviyeli akıllı telefonlarında da Android 5.0.2 Lollipop güncellemesini kullanmaya başladı. Samsung firmasının şuanda Android 5.1 Lollipop güncellemesi üzerindeki çalışmaları devam ediyor. Güney Koreli firmanın ile olarak bu güncellemeyi haziran ayında Galaxy S6 ve S6 Edge kullanıcılarıyla buluşturacak.

Kanadalı operatör Rogers‘ın güncelleme yol haritasına göre Galaxy S6 ve S6 Edge Haziran ayında Android 5.1 Lollipop güncellemesiyle buluşacak. Operatör’ün haziran ayında yayınlanacak olan güncellemenin bazı ülkelerde erken çıkabileceğinin sinyallerini verdi. Rogers firması güncelleme döneminin ileri bir tarihe bırakabileceğini [...]

20
Sorun Ve Şikayet
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
İnceleme
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Top Five
SEÇENEKLER
 
1
Samsung Galaxy J7 Şikayet ve Sorun Çözümleri
 
2
Samsung Galaxy S7 Edge İnceleme
 
3
Asus Zenfone 2 Laser 6.0 ZE600KL Detaylı Yazılı İnceleme
 
4
Asus Zenfone Max Yazılı İnceleme
 
5
Asus Zenfone 2 Laser Şikayet ve Sorun Çözümleri