Popülerler
SEÇENEKLER
Yazı etiketleri ‘ertelendi’
En Son
 
Devamı
25 Şubat 2016

Deprem Meizu Pro 5 Mini’yi salladı!

6 Şubat tarihinde Tayvan merkezli 6.4 şiddetinde bir deprem meydana gelmişti. Bu deprem sunucunda bir çok teknoloji devi üretim konusunda yavaşlamaya ve üretimi daha ağırdan almaya özen gösterdi. Bu deprem dalgasının son etkilenen firması ise Meizu oldu. TSMC isimli Tayvan merkezli mikroişlemci üreticisi Meizu Pro 5 Mini‘nin işlemcilerini üretme görevini üstlenmişti. Deprem sunucunda maddi hasar alan TSMC üretim bantlarında oluşan sorunlar nedeni ile teslim etmesi gereken ürünleri tesliminin gecikeceğini açıkladı. Bu açıklamanın ardından ise akıllı telefon pazarında söz sahibi firmalardan olan Meizu yeni çıkaracağı akıllı telefonu Meizu Pro 5 Mini‘nin çıkış tarihini [...]

13
 
Devamı
12 Mayıs 2015

The Division Ertelendi!

Uzun süredir ses getirmemesini iyi bir haber geleceğine yorduğumuz The Division‘dan pek de heyecanlandıracak bir haber gelmedi maalesef. Tom Clancy’s kanadındaki The Division‘ın yeni nesile ait oynanış videosu ve grafikleri çok ses getirmişti ancak Watch Dogs hezimetinden sonra akıllarda soru işaretleri de vardı.Ubisoft ise belli ki aynı olayla karşılaşmak istemiyor ve oyunu bir süre daha pişirmeye kararlı.

the division ertelendi

The Divison ise bu sebeple üzülerek söylüyoruz ki bir ertelemeyle karşı karşıya kaldı. Bu uzun soluklu yeni nesil macerasında oyunlar birbiri ardına çıkarken The Division ertelendi haberi pek moralimizi [...]

8
 
Devamı
24 Mart 2015

Batman Arkham Knight Ertelendi!

Bu senenin en çok beklenen oyunlarından biri olan ve bizi bir hayli heyecanlandıran Batman Arkham Knight‘ ın çıkış tarihi yapımcı Rocksteady‘nin duyurusuna göre biraz daha ileri alındı.

Neyse ki bu neslin diğer erteleme haberleri gibi çok büyük bir hayal kırıklığına uğramayacaksınız çünkü çıkış tarihi 23 Haziran olarak belirtildi ve biz oyuncular büyük bir “OH!” çektik.

Oyun ilk duyurulduğunda 14 Ekim 2014 için listelenmişti ama sonrasında 16 Haziran 2015  olarak çıkış tarihi güncellenmişti. Bu yüzden bu küçük erteleme oyuncuları üzecek türden gibi gözükmüyor.

Fakat yapımcı bu denli küçük bir erteleme için bile şu sözleri sarf [...]

3
 
Devamı
24 Şubat 2015

GTA 5 PC yeniden ertelendi

Gta 5 Pc sürümü için gün sayan dostlarımıza üzücü bir haber vereceğiz.  Pc platformu için sorunsuz bir oyun çıkarmak isteyen Rockstar Games, Pc sürümünü tekrardan erteleme kararı aldı.

Yazısına Gta 5 Pc sürümünü bekleyen arkadaşlardan özür dileyen Rockstar, Hem tek kişilik hemde multiplayer(çok kişilik) kısmı için çalıştıklarını ve sorunsuz bir oyun için ellerinden geleni yaptığını belirtti. Çıkan sorunları düzeltmek için tekrardan ertelendiğini de belirten Rockstar, bir çok oyuncuya kabus yaşatacak gibi görünüyor.

Sizce Gta 5 Pc sürümünde Playstation 4, Xbox One sürümlerine göre ne tür değişiklikler sunacak ?

11
Sorun Ve Şikayet
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
İnceleme
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Top Five
SEÇENEKLER
 
1
Samsung Galaxy J7 Şikayet ve Sorun Çözümleri
 
2
Samsung Galaxy S7 Edge İnceleme
 
3
Asus Zenfone 2 Laser 6.0 ZE600KL Detaylı Yazılı İnceleme
 
4
Asus Zenfone Max Yazılı İnceleme
 
5
Asus Zenfone 2 Laser Şikayet ve Sorun Çözümleri