Popülerler
SEÇENEKLER
Yazı etiketleri ‘Ekran’
En Son
 
Devamı
24 Ağustos 2016

MSI Geforce GTX 1070 8GB Ekran Kartı İnceleme

Gelişen teknolojiler ile 16 nm üretim teknolojisini bünyesine katan ve Maxwell mimarisinden Pascal mimarisine geçiş yapan Nvidia, son nesil Maxvell işlemcisine sahip Titan X’den daha iyi performansa sahip ve uygun fiyatlarla satışa çıkarmış olduğu kartlar ile kendisiyle yarıştığını bir kez daha herkese gösterdi.

Bugün ki inceleme konuğumuz olan Geforce GTX 1070 8GB ekran kartı ise özel tasarım olarak kendisini kanıtlamış olan firmalardan MSI‘ın bir ürünü. TwinFrozr V ekran kartları üzerinde ciddi anlamda yoğunlaşan MSI’ın yeni modeli de kullanıcılar tarafından büyük ilgi görecek gibi duruyor. Ekran kartının teknik özelliklerine baktıktan sonra bol görseller [...]

12664
 
Devamı
26 Şubat 2015

SOMA’dan Beta Şerefine Yeni Ekran Görüntüsü

Amnesia serisi ile korku türüne yeni bir soluk getiren Frictional Games yeni oyunu SOMA ile ilgili uzun süredir sessizliğini koruyordu.

Geçtiğimiz günün sabahında oyunun Beta sürümüne geçtiğini duyuran yapımcı sürüm ile ilgili yeni bir ekran görüntüsünü de paylaştı. Frictional Games’in SOMA’nın  PS4 ve PC sürümlerinin aynı anda Beta sürümüne geçtiğini duyurması bu sürümlerin aynı anda piyasaya çıkacağının bir göstergesi gibi duruyor. Merakla bekliyoruz.

 

5
Sorun Ve Şikayet
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
İnceleme
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Top Five
SEÇENEKLER
 
1
Samsung Galaxy J7 Şikayet ve Sorun Çözümleri
 
2
Samsung Galaxy S7 Edge İnceleme
 
3
Asus Zenfone 2 Laser 6.0 ZE600KL Detaylı Yazılı İnceleme
 
4
Asus Zenfone Max Yazılı İnceleme
 
5
Asus Zenfone 2 Laser Şikayet ve Sorun Çözümleri