Popülerler
SEÇENEKLER
Yazı etiketleri ‘duyuruldu’
En Son
 
Devamı
16 Şubat 2016

LG K8 Resmi Olarak Duyuruldu

Lg K8 resmi olarak duyuruldu. Güney Kore merkezli firma K serisi ailesi için yeni cihazlar duyurmaya devam ediyor. Geçtiğimiz aylarda K4, K7 ve K10 akıllı telefonlarını duyurmuştu.

Lg K8’in tanıtılan teknik özellikleri şu şekilde; 5 inç ekranı(2.5D kavisli cam), 4 çekirdekli MediaTek MT6735 işlemcisi, 1.5GB belleği, 8GB arttırılabilir depolama alanı, 8MP arka kamerası, 5MP ön kamerası, Android 6 marshmallow işletim sistmi, 4G desteği, Bluetooth 4.2, NFS, 2045mAh değiştirilebilir bataryası bulunuyor.

Batarya değiştirilebilir olduğundan dolayı en düşük 2045 mAh batarya kullanılmış fakat 2125mAh batarya da takılabiliyor.

36
 
Devamı
30 Nisan 2015

Huawei G Play Mini Duyuruldu

Hızla kızışan teknoloji pazarında adını üst sıralara taşımak isteyen Huawei , yeni modeller çıkararak bu yarışta hep var olma amacı içerisinde.Çin menşeili firma , yeni bir telefon modelinin duyurusunu yaptı.Bu yeni modelin ismi ise “Huawei G Play Mini” olacak.

Huawei , geçtiğimiz günlerde duyurmuş olduğu Honor 4C modeline yakın bir telefon tasarlamış.Honor 4C ile teknik özellikleri birbirine çok benzeyen G Play Mini , başta İtalya’da satışa çıkarılacak ve kısa bir süre zarfında tüm dünyada raflardaki yerini alacak.

Huawei G Play Mini modelinin özelliklerine şöyle bir göz atacak olursak ;

5 inç büyüklükte 1280*720 piksel çözünürlükte HD [...]
49
 
Devamı
26 Nisan 2015

Lenovo K80 Duyuruldu

Çin menşeili teknoloji devi Lenovo , yeni bir fiyat performans telefon modelini piyasaya sürmeye hazırlanıyor.Üst düzey özellikleri ile dikkat çeken telefonun bizi en çok etkileyen tarafı ise bu yüksek özelliklere çok uygun bir fiyat belirlemesi oldu.

Çin başta olmak üzere dünyada adından oldukça söz ettiren teknoloji firması Lenovo , yeni fiyat performansı ile adeta rakiplerine meydan okuyor.Bundan önce çıkarmış olduğu ve ülkemizde de satışı devam eden Lenovo , bu seriye Vibe adını vermişti.Şimdide fiyat olarak giriş segment gibi gözüken ama özellikleri oldukça iyi olan yeni modeli K80 modelini tanıttı.

Lenovo K80 modelinin özelliklerine şöyle bir göz atacak [...]

8
Sorun Ve Şikayet
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
İnceleme
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Top Five
SEÇENEKLER
 
1
Samsung Galaxy J7 Şikayet ve Sorun Çözümleri
 
2
Samsung Galaxy S7 Edge İnceleme
 
3
Asus Zenfone 2 Laser 6.0 ZE600KL Detaylı Yazılı İnceleme
 
4
Asus Zenfone Max Yazılı İnceleme
 
5
Asus Zenfone 2 Laser Şikayet ve Sorun Çözümleri