Popülerler
SEÇENEKLER
Yazı etiketleri ‘Ces 2016’
En Son
 
Devamı
6 Ocak 2016

Sony en son ürünlerini CES 2016’da tanıtıyor

Sony’nin CES 2016’da sunacağı yeni ürünler, oturma odasından dış mekânlara kadar her türlü ortamda, kullanıcıların yaşamını zenginleştirmenin yeni yollarını sunuyor

(İstanbul, 6 Ocak 2015) – Sony, 2016’da piyasaya sürmeyi planladığı yeni ürün yelpazesini, 6 Ocak Çarşamba günü ABD’nin Las Vegas şehrinde başlayacak olan 2016 Uluslararası Tüketici Elektroniği Fuarı’nda (CES) görücüye çıkaracak.

5 Ocak Salı günü TSİ 01.00’da düzenlenen Sony basın konferansında yaptığı konuşmada Sony Corporation Başkan ve CEO’su Kazuo Hirai, “Farklı ve eşsiz olmak için yaptığımız seçimlerde karşımıza çıkan zorluklar ile mücadele etme tutkumuza güç veren meraktan, yaratıcılığı mümkün hale [...]

7
 
Devamı
22 Aralık 2015

LG, en yeni ses sistemlerini CES 2016’da tanıtacak

LG, Music Flow ürün ailesini yeni kablosuz Sound Bar’lar ve X-Boom ses sistemleriyle genişletti. LG’nin en yeni ses ürünleri seçkin bir müzik dinleme tecrübesini esnek bağlantı özellikleriyle birleştiriyor.

LG Electronics, şimdiye kadarki en gelişmiş Sound Bar ve ses sistemlerini CES 2016’da tanıtacağını açıkladı. LG’nin Music Flow akıllı ses sisteminin bir parçası olan yeni LG Sound Bar ses sistemi, zengin ses kalitesi ve hassas ayarları ile evdeki sinema keyfinin kalitesini kat kat artırıyor. LG aynı zamanda her türlü parti ortamı için heyecan verici yeni özellikler taşıyan en yeni X-Boom ses sistemlerini de CES 2016’da tanıtma fırsatı bulacak.

LG’nin yeni SH8, SH7 ve [...]

24
Sorun Ve Şikayet
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
İnceleme
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Top Five
SEÇENEKLER
 
1
Samsung Galaxy J7 Şikayet ve Sorun Çözümleri
 
2
Samsung Galaxy S7 Edge İnceleme
 
3
Asus Zenfone 2 Laser 6.0 ZE600KL Detaylı Yazılı İnceleme
 
4
Asus Zenfone Max Yazılı İnceleme
 
5
Asus Zenfone 2 Laser Şikayet ve Sorun Çözümleri