Popülerler
SEÇENEKLER
Yazı etiketleri ‘casper’
En Son
 
Devamı
27 Eylül 2016

Yerli Üretim Taksitli Telefonlar Belli Oldu!

Günlerdir beklediğimiz an geldi. Birkaç sene önce telefon satışlarında taksit kullanımının kalkmasının ardından yerli üretim taksitli telefonlar belli oldu.

Türkiye’de yerli üretim telefonlara taksit imkanları bugün itibari ile resmen başladı. Resmi Gazete’de yayınlanmasının ardından resmen başlayacak olan taksit seçeneği şimdilik yalnızca yerli üretim telefonlar için geçerli olacak. Apple, LG, Samsung, HTC, Sony gibi dünya devi teknoloji şirketlerinin bu imkandan ülkemizde faydalanamaması insanları oldukça üzecek gibi duruyor.

Yerli üretim telefon modellerine 6 taksit seçeneği ile satışa sunulacak. Ve karşınızda taksitle satın alabileceğiniz telefonlar ve [...]

82
 
Devamı
29 Haziran 2015

Casper Via V9 Fiyatı Belirlendi !

Casper Via V9 , gerçekten tasarım yönünden bugünlerde göze çarpan telefonlardan biri olarak öne çıkıyor. Tek parça alüminyum yekpare kasa ve güzel özellikleriyle dikkat çeken telefonun fiyatı açıklandı, tam yerinde bir fiyatla çıkmış diyebiliriz. 

5 inç 720p çözünürlüğünde AMOLED ekran kullanan V9, AMOLED ekranın incelik avantajını sonuna kadar kullanıyor.

MediaTek’in 64 bit teknolojisini destekleyen 8 çekirdekli ve ARM Cortex A53 çekirdek tasarımını kullanan 1.5 GHz hızında işlemcisini kullanan cihaz, ayrıca  2 GB RAM, 16 GB depolama ve micro SD ile öne çıkıyor . Ayrıca bu telefon 124 Gram ağırlığında ve SADECE 6.4 MM İNCELİĞİNDE ! 

1199 [...]

62
 
Devamı
17 Şubat 2015

Casper VİA V8

Bildiğiniz üzere CASPER VİA V8 adlı telefonu ile telefon dünyasına hızlı bir giriş yaptı bizde elimizden geldiğince size telefonun özelliklerini anlatmaya çalışacağız.

Casper via v8 8 çekirdekli işlemcisi ile öne çıkıyor ve işlemcinin diğer bir özelliği ise turbo modunun olmasıdır. İşlemcinin hızı ise 2.0 Ghz olarak karşımıza çıkar ve bu hızda bir telefonun oyun oynarken iyi bir performans sağlayacağından şüpheniz olmasın  ama şöyle bir durumda var sadece işlemci ile iş bitmiyor Ram minede bir göz atalım. 2GB lik bir Ram ile karşımıza çıkmaktadır. Telefonun ram konusundada bir sıkıntısı gözükmüyor rahatlıkla bu telefonda istediğiniz gibi film, müzik ve oyun [...]

29
Sorun Ve Şikayet
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
İnceleme
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Top Five
SEÇENEKLER
 
1
Asus Zenfone 3 Detaylı İnceleme
 
2
Samsung Galaxy J7 Şikayet ve Sorun Çözümleri
 
3
Samsung Galaxy S7 Edge İnceleme
 
4
Asus Zenfone 2 Laser 6.0 ZE600KL Detaylı Yazılı İnceleme
 
5
Asus Zenfone Max Yazılı İnceleme