Popülerler
SEÇENEKLER
Yazı etiketleri ‘bulut depolama’
En Son
 
Devamı
23 Haziran 2016

Dropbox Yeni Özelliklerle Donandı

Depolama ve paylaşma servisi Dropbox kullanıcılarını memnun etmek için birçok yeni özelliği bünyesine dahil etti. Artık Dropbox yeni döküman kaydetme özelliği ve not alma özelliği ile birlikte kişilerin işini bir hayli kolay hâle getiriyor.

500 milyondan fazla kullanıcıya sahip olan popüler bulut depolama hizmeti veren Dropbox üretkenliği artıracak birçok yeni özelliği ile birlikte geldi. Şirketin resmi blog sitesi tarafından duyurduğu gelişmelerin başında da döküman tarama özelliği geliyor.

Şimdilik iOS kullanıcılarının faydalanabileceği bir özellik olan döküman tarama özelliğinde kullanıcılar iPhone ve iPad’lerin kameralarını kullanarak çektikleri görüntüleri [...]

7
 
Devamı
6 Kasım 2015

Bulut ile güvenli ve hızlı eriimin tadını çıkartın!

Bulut kavramının iş dünyasından sonra bireysel kullanıma dâhil olmasıyla birlikte NAS (Network Attached Storage) teknolojileri bireylerin de tüm verilerine her yerden ve her zaman kolaylıkla erişmelerine olanak sağlıyor. ZyXEL de bu alandaki ürünleriyle fark yaratarak yine bir adım öne çıkıyor.

06.11.2015

İlk olarak 60’lı yıllarda telaffuz edilen ancak en olgun haliyle günümüzde iş dünyasının tüm kılcal damarlarına nüfuz eden bulut kavramı çoğu işletme için olmazsa olmazların başında yer alıyor. Özellikle Küçük ve Orta Ölçekli Kurumlar için büyük avantajlar sunan bulut teknolojilerini çok daha güvenli hale getirmek içinse NAS (Network Attached Storage) yani ağ depolama [...]

3
Sorun Ve Şikayet
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
İnceleme
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Top Five
SEÇENEKLER
 
1
Samsung Galaxy J7 Şikayet ve Sorun Çözümleri
 
2
Samsung Galaxy S7 Edge İnceleme
 
3
Asus Zenfone 2 Laser 6.0 ZE600KL Detaylı Yazılı İnceleme
 
4
Asus Zenfone Max Yazılı İnceleme
 
5
Asus Zenfone 2 Laser Şikayet ve Sorun Çözümleri