Popülerler
SEÇENEKLER
Yazı etiketleri ‘Blizzard’
En Son
 
Devamı
27 Ağustos 2016

Facebook ile Blizzard Arasındaki Sürpriz İşbirliği !

Her oyunuyla dikkatleri üzeri çeken ve başarılı bir grafik seyreden Blizzard, Facebook’ta canlı yayın hizmeti yapacağını duyurdu. Bu söylem geçen ay yapılmıştı ve bu ay hayata geçmiş oldu .

Dünyaca ünlü oyunlar olan Diablo, World of Warcraft , Overwatch gibi oyunların yapımcısı Blizzard Entertainment yeni bir işbirliğini duyurdu bizlere.

Blizzard’ın Battle.Net üzerinden WoW ve Diablo gibi oyunlar için sunduğu multiplayer oyun desteğini ile beraber Facebook’ta da aynı şekilde yayın yapılacağını aktarmıştı.  Temmuz ayında bu açıklamaları yapan Blizzard hızlı bir şekilde kullanıcılarına bu servisi sunmuş oldu.

Şuanlık sadece Amerika , Yeni [...]

5
 
Devamı
20 Nisan 2015

Heroes of the Storm’dan İki Çıkı Tarihi Geldi!

Blizzard‘ın yeni MOBA türündeki oyunu Heroes of the Storm kapalı beta süreciyle usul usul oynanıyor ve test ediliyordu. Kapalı beta devam ederken uzun süredir beklenen açıklama geldi.

Daha önceden seçilmiş oyuncularla beta test sürecinde olan Heroes of the Storm, 19 Mayıs tarihinde açık beta sürümüne geçerek genişleyecek ve daha geniş bir kitleye ulaşacak. Oyunun tam çıkışı ise 2 Temmuz tarihinde gerçekleşecek.

13
Sorun Ve Şikayet
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
İnceleme
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Top Five
SEÇENEKLER
 
1
Samsung Galaxy J7 Şikayet ve Sorun Çözümleri
 
2
Samsung Galaxy S7 Edge İnceleme
 
3
Asus Zenfone 2 Laser 6.0 ZE600KL Detaylı Yazılı İnceleme
 
4
Asus Zenfone Max Yazılı İnceleme
 
5
Asus Zenfone 2 Laser Şikayet ve Sorun Çözümleri