Popülerler
SEÇENEKLER
Yazı etiketleri ‘Beats Audio’
En Son
 
Devamı
21 Eylül 2016

Apple, McLaren’i Satın Alıyor !

Apple’ın aylardır otomobil üreteceğine dair haberler çıkıyor, bazen projelerin başarısızlığa uğradığı ilan ediliyor. Bunlar şuanlık bizim açımızdan doğmamış çocuğa don biçmek gibi bir şey. Fakat Apple’ın araba sektöründe iyi olan şirketleri bünyesine katarak bu alana dahil olması en mantıklısı. Ve öyle de yapıcak gibi duruyor.

Mclaren bir İngilliz otomobil şirketi ve çok yakında Apple bünyesine katılabilir. 1989 Yılından beri spor araçlar üreten McLaren hisse bakımından %41’i McLaren Grubu’na, %41’i Bahreyn Kralı Hamad Bin İsa El Halife’ye, %18’i ise Singapur’lu işadamı Peter Lim’e ait olan otomobil şirketinin çalışan sayısı ise 1500 .

Araç [...]

18
 
Devamı
1 Mayıs 2015

Grooveshark Kapandı !

Bir dönemin efsane müzik uygulamalarından biri olan Grooveshark maalesef ki telif haklarına yenik düştüğünü ve kapandığını açıkladı. Bu uygulamayı kullananlara kötü haber maalesef geldi .Detaylara bir göz atalım..

Spotify, Deezer , Beats Audio gibi uygulamaların henüz popüler olmadığı 2000’li yılların ortalarında ortaya çıkan bu uygulama kullanıcılar tarafından baya sevilmişti. Fakat benzeri uygulamaların çıkıp gelişmesi ile Grooveshark artık popülerliği kalkmış ve sıradan bir uygulamaya dönüşmüştü. Dün ise yaptığı açıklamaya göre Grooveshark telif hakları nedeniyle kapandığını duyurdu. Uyguladığı kötü politikalar neden oldu buna ve özellikle EMI Music [...]

4
 
Devamı
27 Şubat 2015

Apple Bahar Etkinliği Düzenliyor !

Şuan dünyanın en büyük firması olan Apple , 9 Mart’ta Spring Forward isimli etkinliğinin davetiyelerini basın mensuplarına göndermeye başladı. Peki bu etkinlikte neler olacak , neler duyurulacak . Gelin haberimize bir göz atın ..

Bu etkinliğin asıl konusu tahmin edeceğiniz üzere Apple Watch . Spring Forward’ın 3 anlamı var. Biri ilkbahar, biri ileriye atılım diğeri ise saati ifade ediyor. Bu bakımdan Apple’ın bu başlığının çok mantıklı ve anlamlı olduğunu söyleyebiliriz. Spring Forward etkinliği 9 Mart’ta San Francisco’da Türkiye Saatiyle 20.00’da başlayacak. Apple’ın size önceden de ilettiğimiz Nisan ayında sunacağı Apple [...]

6
 
Devamı
15 Şubat 2015

Apple’dan Beats Music’e Yeni Bir Transfer !

Beats Audio; geçen sene Apple tarafından 3 Milyar Dolar’a satın alınmıştı. Fakat Apple , aslında strateji bakımından çok yakın olan bu Beats’i geliştirmekle kalmadı. Beats Music denilen Spotify’e rakip bir platform üzerinde de çalışıyor. 

BBC yaptığı açıklama ile Radio 1 çalışanı Zane Lowe’un Apple’da çalışmak üzere işinden ayrıldığı belirtildi. 5 Mart 2003 tarihinde BBC’de DJ olarak çalışmaya başlayan Zane’nin 5 Mart 2015 tarihinde son programını yapacağı açıklandı.

41 Yaşında olan DJ’in şuanlık Apple’da ne iş yapacağı belli değil fakat şuan Türkiye’de olmayan fakat yakında gelecek Beats Music [...]

12
Sorun Ve Şikayet
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
İnceleme
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Top Five
SEÇENEKLER
 
1
Asus Zenfone 3 Detaylı İnceleme
 
2
Samsung Galaxy J7 Şikayet ve Sorun Çözümleri
 
3
Samsung Galaxy S7 Edge İnceleme
 
4
Asus Zenfone 2 Laser 6.0 ZE600KL Detaylı Yazılı İnceleme
 
5
Asus Zenfone Max Yazılı İnceleme