Popülerler
SEÇENEKLER
Yazı etiketleri ‘Batarya’
En Son
 
Devamı
10 Aralık 2015

LG ve Asus, Apple iPhone Batarya Kılıfı İle Dalga Geçtiler!

Dünyanın en büyük firmalarından olan Apple geçtiğimiz günlerde yeni bir ek bataryalı kılıf tanıtmıştı bu durum ile ilgili olarak Apple’ın en büyük rakiplerinden cevap gecikmedi. LG ve Asus, Apple iphone batarya kılıfı ile ilgili Twitter üzerinden yayınlamış oldukları görsellerle çok ciddi dalga geçtiler.

Geçtiğimiz günlerde de Asus Boombook isimli videosu ile Apple’ın yeni bilgisayarı ile dalga geçmişti bugün de Apple’ın akıllı kılıfı ile dalga geçtiler. Peki bu olayın gelişmesi nasıl oldu?

Boom Book videosu:

Apple’ın aksesuar politikasını değiştirmesi ve kendi adını taşıyan bataryalı kılıf çıkaracağını duyurması tüm firmaları ve [...]

12
 
Devamı
14 Haziran 2015

Microsoft ‘tan Taınabilir Bataryalar

Microsoft geçtiğimiz günlerde 3 yeni taşınabilir batarya ürünlerini tanıttı.Bu yeni ürünler Portable Dual altında yer alıyor ve iki cihazı aynı anda şarj edebiliyor.

Portable Dual taşınabilir bataryalar kapasiteleri  5200 mAh, 9000 mAh ve 12000 mAh olacak . Batarya kapisitesi en düşük olandan yüksek kapasiteli olana göre sırasıyla fiyatları ;  35 USD , 45 USD , 55 USD şeklinde olacak.

Firmanın söylediğine göre boşta beklerken şarj seviyesi üç ayda % 100’den yalnızca % 80 seviyesine geriliyor ve üzerindeki LED ile şarj miktarının ne kadar olduğu görülebiliyor.

Microsoft  dünya genelinde çeşitli pazarlarda  Portable Dual taşınabilir [...]

5
 
Devamı
17 Şubat 2015

Samsung Galaxy S6 Daha Küçük Bir Batarya ile Gelebilir !

Evet yanlış duymadınız . Normalde firmaların her sene ürünlerini her alanda geliştirmelerini umarız . Örneğin Sony ; Z2 ‘de kullandığı 3200 Mah bataryayı 100 mah azaltarak Z3’te  3100 Mah kullanmıştı. Fakat yazılım alanında iyileştirmeler yaparak 2 Günlük tam batarya ömrüne ulaşmasını sağlamıştı. Samsung’dan da böyle bir adım gelebilir.. 

Batarya Sektöründe her yıl önemli atılımlar yaşanıyor. Fakat biz hep fazlasını istiyoruz buna bir çözüm hala oluşturulmuş değil .En azından 1 hafta gidecek bir batarya olsa ne kadar güzel olur tarzında yorumlar . Şuanda 2 günü geçebilecek batarya yok gibi duruyor. Biz konumuza gelelim Samsung S5 ‘te 2800 [...]

63
Sorun Ve Şikayet
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
İnceleme
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Top Five
SEÇENEKLER
 
1
Samsung Galaxy J7 Şikayet ve Sorun Çözümleri
 
2
Samsung Galaxy S7 Edge İnceleme
 
3
Asus Zenfone 2 Laser 6.0 ZE600KL Detaylı Yazılı İnceleme
 
4
Asus Zenfone Max Yazılı İnceleme
 
5
Asus Zenfone 2 Laser Şikayet ve Sorun Çözümleri