Popülerler
SEÇENEKLER
Yazı etiketleri ‘apple watch 2’
En Son
 
Devamı
21 Mart 2016

Apple’ın Online Store’u Az Önce Kapatıldı !

Apple’ın 21 Mart Etkinliği için hazırlıkları tüm hızla sürerken yaklaşık 3 saat kaldı etkinliğin başlamasına. Apple’ın da yeni ürünlerini tanıtması bekleniyor .Bu nedenle de mağazasına yeni ürünlerini eklemek için az önce Store kapandı.  Peki bu ürünler neler ?

1 – iPhone SE 

Apple’ın daha uygun fiyatlı iPhone modelinin bu akşamki etkinlikte gerçeğe dönüşmesi bekleniyor. iPhone 6S ve iPhone 6S Plus‘ın geçtiğimiz Eylül ayındaki tanıtımında iPhone 6C’nin de gelmesini bekliyorduk; ancak bu gerçek olmadı.

2- iPad Pro 9.7 İnç

iPad Pro’daki işlevlerin birçoğunun 9,7 inç’lik iPad‘e geleceği [...]

6
 
Devamı
21 Eylül 2015

WatchOS 2 Sonunda Yayınlandı!

Apple Watch kullanıcılarının uzun süredir beklediği işletim sistemi olan WatchOS’un 2.sürümü yayınlandı. Apple’ın birçok hata oldu ve sistemi daha düzenli hale getirmek için biraz daha gecikeceğini söylemesi daha çok meraklanmayı önleyemedi. Ve sonunda TSİ 20.00’de güncelleme yayınlandı.

Bu sistem güncellemesi ile beraber başucunda bile kullanılabilecek. İphone’dan bağımsız olarak kullanılabilecek, ayrıca mail atılıp mesaj yazılabilecek.

Peki bu güncelleme nasıl yükleniyor. Güncelleme apple watch’dan saatimden girerek ayarlar bölümünden yazılım güncellemeye basarak yükleyebilirsiniz . Bu kadar basit.

7
 
Devamı
2 Temmuz 2015

İte Apple Watch 2’de Kullanılacak Ekran !

Apple Watch daha ülkemize resmi giriş yapmamış durumda fakat en başarılı akıllı saat grafiğine ilk ön sipariş gününde ulaşan saat hakkında iddialar eksilmiyor.

Apple Watch 2’nin ekranı konusunda yeni bir dedikodu dolaşmaya başladı . Bu bakımdan ekran yine köşeli ve ilk kardeşiyle aynı tür çözünürlüğe sahip olacak. Tasarım anlamında çok da yenilik getirmesi beklenmiyor anlaşılan , ve önemli olan donanım yönü. Özellikle pil anlamında beklenen etkiyi yaratmayı 2.Seriye bağlamış durumda olan Apple , bu saatin pil ömrünü geliştirmek için elinden geleni yapıyor.

1 Haftayı çıkaran Pebble gibi saatler mevcut fakat bu gibi saatlere akıllı saat diyebilmek tam [...]

10
Sorun Ve Şikayet
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
İnceleme
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Top Five
SEÇENEKLER
 
1
Samsung Galaxy J7 Şikayet ve Sorun Çözümleri
 
2
Samsung Galaxy S7 Edge İnceleme
 
3
Asus Zenfone 2 Laser 6.0 ZE600KL Detaylı Yazılı İnceleme
 
4
Asus Zenfone Max Yazılı İnceleme
 
5
Asus Zenfone 2 Laser Şikayet ve Sorun Çözümleri