Popülerler
SEÇENEKLER
Yazı etiketleri ‘Apple Store’
En Son
 
Devamı
23 Eylül 2016

Samsung’un Merkezine Apple Store Açılıyor !

Apple , bizi şaşırtacak sürpriz bir hamle yapmaya hazırlanıyor. Bildiğimiz üzere özellikle mobil alanda en büyük firmaların kapışmasına şahit oluyoruz , bu firmalar da Apple ve Samsung . Samsung , Güney Kore‘li bir firma ve Güney Kore‘nin en büyük firması. Detaylara bir göz atalım..

Samsung Genel Merkezi , Güney Kore’de yer alıyor. Apple, şaşırtıcı bir hamle ile bu genel firmanın yakınına Apple Store açmayı planlıyor.

LG ve Samsung’un %80’ini domine ettiği ( normal olarak ) pazara sağlam bir giriş yaparak Güney Kore’den de pay almaya çalışacak. Güney Kore’de dengeleri değiştirmek adına en iyi bölgelere Store’larını [...]

11
 
Devamı
20 Kasım 2015

Apple Watch’a Özel Yeni Aksesuar Çıktı !

Merhabalar arkadaşlar ben Mert Büyük. Tekrar Technosfer ailesinde olmaktan mutluluk duyuyorum. Şimdi konumuza dönelim Apple Watch için Apple tarafından resmi olarak yeni bir dock çıktı. Çok şık ve yarayan özelliklere sahip olan bu kılıfın detaylarına bir göz atalım ..

Daire şeklindeki bu aksesuar yatay ve dikey olarak konumlandırılabiliyor. Özellikle başucu saati olarak kullanmak isteyenler için güzel bir alternatif . Hem 38 mm, hem 42 mm saatlerle uyumlu olan dock’ın Türkiye fiyatı 279 Tl . Apple Store’da şuanda satışta isteyenler Apple’ın kendi sitesinden dock’a ulaşabilir.

Kutu içinden ayrıca 2 metre uzunluğunda lightning kablo çıkıyor [...]

19
 
Devamı
5 Nisan 2015

Apple Watch Almak Kolay Olmayacak !

Apple Watch şuanki bütün teknoloji severlerin ve Apple’ın gündeminde olan bir cihaz. Bazı kesimlerden eleştiri , bazı kesimlerden ise çok övgü almıştı. Sanırım tek ortak eleştiri yanı şarjının 1gün gitmesi oldu. Ve Apple , Apple Watch alacakları ilgilendiren şeyleri açıkladı . Gelin bir göz atın ..

 

Apple Watch almak isteyenler için açıklamalar Apple’dan geldi. 24 Nisanda ilk etaptaki ülkelere satışa çıkacak ve 1-2 hafta sonra Türkiye’de satışa çıkacak ( Apple Store’dan bugün aldığım bilgiler 😀 ) . Ve direkt mağazaya girip istediğinizi seçip alıp çıkamayacaksınız. Almak için internet mağazasından direkt satın alabilir veya mağazadan [...]

12
 
Devamı
17 Şubat 2015

Jony Ive ve Ekibi , Apple Watch İçin Apple Store’u Yeniden Dizayn Ediyor!

Apple’ın Tasarım Ekibi Şefi Jony Ive ve Ekibi, Apple Watch için Apple Store raflarını daha gösterişli kılmak adına yeniden tasarlıyor . Saatlerin daha ilgi çekebilmesi ve daha iyi görünebilmesi için bunun zorunlu olduğunu bilen ekip kollarını sıvayarak bu işe girdi. 

Appleİnsider’dan gelen haberlere göre çok özgün ve hiç görülmemiş bir tasarıma imza atacakları belirtiliyor .Zaten şuanda Apple Store’un diğer marka storelarından daha modern ve şık olduğu göz önüne alınırsa bu bizi daha çok heyecanlandırıyor. ‘Yeni alanlar doğal bir yapıya ulaşacak ve boşluklar da altın ile kaplanacak ‘ gibi bir söz bize tasarım hakkında ipuçları veriyor [...]

7
Sorun Ve Şikayet
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
İnceleme
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Top Five
SEÇENEKLER
 
1
Asus Zenfone 3 Detaylı İnceleme
 
2
Samsung Galaxy J7 Şikayet ve Sorun Çözümleri
 
3
Samsung Galaxy S7 Edge İnceleme
 
4
Asus Zenfone 2 Laser 6.0 ZE600KL Detaylı Yazılı İnceleme
 
5
Asus Zenfone Max Yazılı İnceleme