Popülerler
SEÇENEKLER
Yazı etiketleri ‘antutu’
En Son
 
Devamı
7 Temmuz 2016

Popüler Telefonlar Listesi Antutu Tarafından Açıklandı !

Antutu , işlemci performanslarına puan veren bir sistem. 2016’ın 1.Dönemine göre bir veri listesi oluşturulmuş ve popüler telefonlar ortaya çıkmış durumda. Bakalım hangi telefonlar bunlar ?

Antutu sıralamasına göre tabloya resmen Samsung damgasını vurmuş diyebiliriz. İlk 5 Sırada 4 Samsung telefonu, ilk 10’da ise 5 tane Samsung telefonu yer almakta. Ayrıca Note 5’in tanıtımının üzerinden 1 yıl geçmesine rağmen en popüler telefon olmayı sürdürüyor. Note 5’in Tayvan , Güney Amerika ve Amerika’da en popüler telefon olduğunu hala söyleyebiliriz.

Tabloda Çin ve Güney Kore egemenliğini görüyoruz. Bu da teknoloji olarak ne kadar [...]

11
 
Devamı
11 Nisan 2016

AnTuTu’nun En İyileri Açıklandı!

Cihazların gücünü sistematik bir puanlamayla ölçen benchmark testlerinden AnTuTu , resmi sitesinde Nisan 2016’ya kadar üretilen telefonlar arasındaki puan sıralamasını açıkladı. Cihazlar arasında 100 bin puan barajını aşan yalnızca 3 telefon bulunuyor.

Cihazların ortalama puanları alınarak yapılan bu listede ilk sırada Xiaomi 5 yer alıyor. 134875 puan alarak rakiplerini geride bırakan cihazı , 100 bin puan barajını geçen diğer iki cihaz Galaxy S7 Edge ve İphone 6s takip ediyor. İlk 10 cihazın bulunduğu liste şu şekilde :

Bu senenin çıkmış ve çıkacak birçok amiral gemi telefonda listeye eklendiğinde çekişmenin burada da devam edeceğini söylemek mümkün.

6
 
Devamı
16 Temmuz 2015

İte AnTuTu’ya Göre Yılın En Hızlı Android Telefonları!

AnTuTu, Android-İOS cihazlarının Ram’ini , işlemci hızını , 2D ve 3D grafik performanslarını bir testle puanlandırarak telefonları derecelendiren bir uygulama. Her ne kadar kullanıcıların bir kısmı tarafından gerçekçiliği hakkında tatminkar olunmasa da , belli bir grubun teste güvendiği biliniyor.

Bu yılın ilk yarısında çıkan telefonlar arasındaki sıralama ve cihazların aldığı puanlar açıklandı. Listenin ilk iki sırasını Samsung’un bu yıl ki amiral gemileri Galaxy S6 ve S6 Edge bulunuyor. Cihazların sıralaması ve puan tablosu ise şu şekilde:

Samsung Galaxy S6 Samsung Galaxy S6 Edge Xiaomi Mi Note Pro LeTV 1 Pro ZTE Nubia Z9 Max HTC One M9 Nubia Z9 LeTV [...]
9
Sorun Ve Şikayet
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
İnceleme
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Top Five
SEÇENEKLER
 
1
Samsung Galaxy J7 Şikayet ve Sorun Çözümleri
 
2
Samsung Galaxy S7 Edge İnceleme
 
3
Asus Zenfone 2 Laser 6.0 ZE600KL Detaylı Yazılı İnceleme
 
4
Asus Zenfone Max Yazılı İnceleme
 
5
Asus Zenfone 2 Laser Şikayet ve Sorun Çözümleri