Popülerler
SEÇENEKLER
Yazı etiketleri ‘Android’
En Son
 
Devamı
17 Şubat 2017

E-Posta Uygulaması Email Artık Android Markette

Şık ve etkili bir arayüze sahip olan elektronik posta uygulaması Email iOS platformunun ardından artık Android platformunda da kullanıma sunuldu.

İlk olarak iOS işletim sistemli cihazlarda kullanımına başlanan elektronik posta uygulaması nihayet Android işletim sistemli cihazlar için de kullanımda. Oldukça yoğun biçimde Google’ın tasarım dili Material Design’ı kullanan uygulama harika bir arayüz deneyimi yaşatıyor. Bu harika arayüzün yanında Email bizlere bazı özellikleri de beraberinde getiriyor.

Bu özelliklerinin en önemlisi hız. Uygulamanın geliştiricisi olan EasilyDo bu konuda oldukça iddialı duruyor. Android platformlarda bulunan en hızlı e-posta [...]

24
 
Devamı
11 Şubat 2017

En Çok Kullanılan Android Sürümü Açıklandı

Google, bu ay ki Android sürüm kullanımları açıklandı. 2.3.3’den 7.1 sürümüne kadar kullanıcının olduğunu ve en çok kullanılan sürüm ise Lollipop ve Marshmallow sürümleri oldu.

2.3.3 ile 2.3.7 (Gingerbread) kullanımı %1, 4.0.3-4.0.4(İce Cream Sandwich) kullanımı %1, 4.1 kullanımı %4, 4.2 kullanımı %5.7, 4.3 kullanımı %1.6, 4.4. kullanımı %21.9, 5.0 kullanımı %9,8, 5.1 kullanımı 23.1,6.0 kullanmı %30,7 ve 7.0 Nougat kullanımı ise %1.2  olarak açıklandı.

22
 
Devamı
7 Şubat 2017

Google Haritalar Android Platformda Güncellendi

Google, Android işletim sistemi kullanan kişiler için Google Haritalar uygulamasını güncelledi. Uygulama güncelleme ile artık daha kullanışlı.

Google tarafından Android platformlara özel olarak güncellenen harita uygulamasında güncelleme ile yeni özellikler de geldi. Eklenen bu özellikler yardımıyla teknoloji ayak uydurarak aradığınız her neyse daha hızlı ulaşabilirsiniz.

Yeni Google Haritalar Uygulaması Kullanıcı Karşısında!

Harita uygulaması tamamen değiştirildi. Uygulama kullanıcılarına birçok yeniliği de güncelleme ile beraberinde getirdi.

Tasarımı değişen uygulamada Google size bulunduğunuz konuma göre en yakın ATM, eczane, hastane, benzin istasyonu [...]

1996
 
Devamı
4 Şubat 2017

Google Now Launcher Tarih Oluyor!

Android kullanıcılarının saf Android olduğu için en çok tercih ettiği arayüz olan Google Now Launcher Play Store’dan kaldırılıyor.

Google tarafından alınan ani bir karar ile Now Launcher uygulaması bundan sonra Play Store üzerinden indirilemeyecek.

Bildiğiniz gibi birçok akıllı telefon üreticisinin sunduğu değişik arayüzleri mobil cihazlarda kullanabilme özelliği ile Google Play Store’dan dilediğiniz Launcher uygulamasını indirebiliyorsunuz. Saf Android arayüzüne sahip olan Google Now Launcher  oldukça sade ve hızlı yapısı sayesinde büyük ilgi gören Launcher uygulamalarından bir tanesi.

Ancak malesef ortaya çıkan bilgilere göre Google, [...]

6
Sorun Ve Şikayet
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
İnceleme
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Top Five
SEÇENEKLER
 
1
Asus Zenfone 3 Detaylı İnceleme
 
2
Samsung Galaxy J7 Şikayet ve Sorun Çözümleri
 
3
Samsung Galaxy S7 Edge İnceleme
 
4
Asus Zenfone 2 Laser 6.0 ZE600KL Detaylı Yazılı İnceleme
 
5
Asus Zenfone Max Yazılı İnceleme