Popülerler
SEÇENEKLER
Yazı etiketleri ‘Android Lollipop’
En Son
 
Devamı
18 Temmuz 2016

Xperia M4 Aqua İçin Marshmallow’a Direk Geçiş

Sony firması cihazlarını önemsemeye devam ediyor. Xperia M4 Aqua modeli için yapacağı yazılım güncellemesi ile direkt olarak Marshmallow’a geçiş yaptıracak.

Sony Xperia M4 Aqua Android 5.0 Lollipop versiyonu ile piyasaya sürülmüş olup uzun bir süre aynı versiyonla devam etti. Sony firmasının satışa sunduğu ürünlere karşı geniş imtiyazlı yazılım desteği sunması eski modellerinden olan Xperia M4 Aqua modeline de yansımış oldu.

Canadalı iletişim ve medya şirketi olan Rogers tarafından kendi işletim sistemlerini güncellemeleriyle birlikte Xperia M4 Aqua modeli Android 6.0.1 Marshmallow güncellemesini 3 Ağustos tarihinde alacağı duyuruldu.

Şirketin yayınladığı [...]

29
 
Devamı
23 Nisan 2015

LG G4 Fiyatı ile Can Yakacak !

LG G2  , LG’nin en efsanevi telefonu kabul edebiliriz. Bunu da üstün özellikleri ve uygun fiyatıyla sağlamıştı. G3 yine üstüne bir şeyler katmış fakaat G2 kadar efsaneleşememişti. G4 bildiğimiz üzere 28-29 Nisan’da 6 Ülkede bunlara ülkemizde dahil G4’ün lansmanını gerçekleştirecek ve özellikleri de hemen hemen belli oldu. Fakat kullanıcıların kafasındaki en büyük sorun ise G4’ün fiyatı idi. Çünkü G4 bu özelliklerle uygun bir fiyata satılırsa başarı yakalamaması içten bile değil.

Güney Kore’den yani telefonun ana merkezinden gelen bilgilere göre LG G4 fiyatıyla hiç kullanıcılarını memnun edecek gibi gözükmüyor. Çünkü 32Gb’lık Samsung [...]

7
 
Devamı
25 Mart 2015

Cyanogen CEO’su Google’a Meydan Okudu!

Cyanogen CEO’su Kirk McMaster Google ile ilgili sert bir açıklama yaptı. Uzun süredir farklı telefonlar için romlar üreten Cyanogen geçtiğimiz günlerde Forbes’e yaptığı konuşmada açık açık ‘Google’ın kafasına bir kurşun sıkacağız’ cümlesini kullandı. Çok ciddi bir tehdit olan bu tehditten sonra Google’dan gelecek cevabı merakla bekliyoruz.

BLU Products firması ile anlaşmış durumda olan firmanın en büyük güç bulduğu neden BLU Products’ın telefon üretebilecek olması.

 

6
 
Devamı
25 Mart 2015

Xiaomi Ferrari Testlerde Göründü !

Xiaomi yeni bir cihaz çıkarma çabası içinde ve buda raporlar içinde Ferrari olarak kodlanılmış. Ferrari isminde çıkarsa çok havalı olur diye düşünüyorum. Bu test sonuçlarını da sizlerle aşağıda paylaşmış olalım.

 

Xiaomi yakın zamanda Windows 10 mobil platformu için Microsoft ile birlikte hareket edeceğini açıklamıştı. Bu telefon büyük ihtimal Windows işletim sistemi ile gelecek. Genel teknik özelliklere bakarsak eğer 4 .9 inç FHD (1080×1920) ekrana sahip. Akıllı telefon işlem gücünü ise Adreno 405 grafik birimine ve sekiz çekirdekli 1.6 GHz saat hızında çalışan CortexA53 işlemcisine sahip Snapdragon 615 çipsetinden  karşılıyor. Ayrıca 2 Gb ram ve 16 [...]

8
Sorun Ve Şikayet
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
İnceleme
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Top Five
SEÇENEKLER
 
1
Samsung Galaxy J7 Şikayet ve Sorun Çözümleri
 
2
Samsung Galaxy S7 Edge İnceleme
 
3
Asus Zenfone 2 Laser 6.0 ZE600KL Detaylı Yazılı İnceleme
 
4
Asus Zenfone Max Yazılı İnceleme
 
5
Asus Zenfone 2 Laser Şikayet ve Sorun Çözümleri