Popülerler
SEÇENEKLER
Yazı etiketleri ‘Android 5.0’
En Son
 
Devamı
6 Temmuz 2015

Samsung Android 5.0 Güncellemesi Bazı Ülkelerde Verilmiyor

Samsung‘un daha önceki dönemlerde çıkardığı Galaxy Note II ve Galaxy S III için bazı ülkelerde Android. 5.0 Lollipop güncellemesi verilmeyeceğini duyurdu.

Samsung şirketi akıllı telefon pazarında lider konumunu korurken, yeni modellerini de piyasaya sokmaya devam ediyor. Piyasaya çıkardığı modellerinde ise şuanda Android 5.0 Lollipop sürümü ile kullanıcılarına sunuyor. Şuana kadar daha önceki modellerine verdiği güncellemeleri bazı modellerine vermiyor. Galaxy Note II ve Galaxy S III bu cihazları kullanan kullanıcılar büyük umutlarla Android 5.0 Lollipop güncellemesini beklerken İngiltere’den gelen kötü haber bazı kullanıcıları [...]

 
Devamı
4 Mayıs 2015

Samsung Galaxy Note II Lollipop Güncellemesi Almayacak

Google platformunun geliştirmiş olduğu mobil işletim sistemi olan “android” in geçtiğimiz aylarda yayınlanan  5.0 yani lollipop güncellemesi cihazlara gönderilmeye başlanmıştı.

Lollipop güncellemesinin duyurlmasının ardından cihazlar başta amiral gemileri olmak üzere bir önceki cihazlarına , hatta bazı firmalar 2-3 senelik telefonlarına da da 5.0 güncellemesini yolladılar.Ama Htc Ve Samsung , kullanıcılarını biraz üzecek gibi gözüküyor.

HTC‘nin geçtiğimiz günlerde yaptığı açıklamada  One Mini ve One Mini 2 modellerine bu güncellemenin gelmeyeceği duyurulmuştu.Bu haberin ardından bir de Samsung tarafından bir açıklama gelerek S4 Mini ve Note 2 [...]

 
Devamı
23 Mart 2015

Xperia Cosmos’un Görselleri Sızdırıldı

Telefon pazarında iddaalı yükselişini sürdürmek isteyen Sony ”su geçirmezlik”sloganı ile yola çıktığı Xperia serisi ile piyasada tutunma savaşı veriyor.Çoğu telefon firmanın yanı sıra yılda ikiden fazla telefon çıkarmayan Sony firması , satış rakamlarından memnun olduğunu dile getirse de istediği yükselişi bir türlü sergileyemedi.

Geçtiğimiz günlerde İspanya’da gerçekleşen dünyanın en büyük fuarlarından birisi olan MWC 2015‘te Sony 3 farklı yeni model duyurmuştu. Xperia M4 ,Xperia M4 aqua ve Xperia Z4 tablet modelleri Sony firmasının yeni amiral gemileri olmaya hazırlanıyor.

Sony ,her ne kadar Xperia Z4 ile ön plana çıkmaya çalışsa da [...]

2
 
Devamı
16 Mart 2015

Sony Z3 ve Z3 Compact Android Lollipop Güncellemeleri Baladı !

Sony’nin şuanda en güçlü slahları olarak yer alan bu telefonlar Android güncellemelerini hala vermemesi nedeniyle kullanıcıları bakımından eleştirilmişti. Sony geç de olsa bu güncellemelere başladı.

 

İskandinav ve Baltık ülkelerinden başlayan bu güncelleme bütün Avrupa genelinde yayılmaya devam ediyor. Haftaya Türkiye’ye gelmesi beklenen güncelleme yeni çıkan 5.1 Lollipop değil 5.0.2 olarak dağıtılacak yani 5.1’i kullanıcıların biraz daha beklemesi gerekiyor. Çok fazla değişikliğe yol açmaması beklenen güncelleme biraz şekil değişiklikleri ve stabilliği arttırılmış yazılım içeriyor. Bildirim ekranıda değişiyor [...]

5
Sorun Ve Şikayet
 
reeder1
 
kh_vestel-venus-v3-5070-1
 
125071672-1-vestel_venus_v3_5570_tekno_gri
 
General Mobile GM 5 Plus Şikayet ve Sorun Çözümleri
 
Lg G5 SE Şikayet ve Sorun Çözümleri.fw
 
Huawei P9 Şikayet ve Sorun Çözümleri.fw
 
HTC One S9 Şikayet ve Sorun Çözümleri.fw
 
Huawei Mate S Sikayet ve Sorun Cozumleri.fw
 
Lg-G5-SE-Şikayet-ve-Sorun-Çözümleri.fw_
 
samsung-galaxy-s7-edge-inceleme-1458140582
 
Asus ZenFone ZenFone 2 Laser ZE601KL.fw
 
lg-g5-7
 
lgG4Beat-teynailetisim
 
samsung-galaxy-s6-edge-2-1429137679
 
indir (4)
 
iphone-6-donma-ve-takilma-sorunu-ve-cozumu-7373036_x_o
 
Samsung-Galaxy-J2
 
indir (3)
 
sony-xperia-z5-kutu-acilis-videosu
 
Sony_Xperia_Z5_review_02
İnceleme
 
1060-inceleme-fw
 
go-pro-5
 
msi-vr-one-tasinabilir-bilgisayar-fw
 
pes-2017-gameplay-trailer-5
 
fifa demo kapak
 
1_fifa_mobile_football
 
logitech-g300s
 
mSİ.fw
 
Logitech.fw
 
Samsung Galaxyy S7 egce
 
image
 
indir (1)
Top Five
SEÇENEKLER
 
1
Samsung Galaxy S7 Edge İnceleme
 
2
Asus Zenfone 2 Laser 6.0 ZE600KL Detaylı Yazılı İnceleme
 
3
Asus Zenfone Max Yazılı İnceleme
 
4
Samsung Galaxy J7 Şikayet ve Sorun Çözümleri
 
5
Asus Zenfone 2 Laser Şikayet ve Sorun Çözümleri