Popülerler
SEÇENEKLER
Yazı etiketleri ‘5g’
En Son
 
Devamı
12 Aralık 2015

4.5G’yi ANLATAN GSM OPERATÖRLERİ GÖZÜNÜ 5G’YE DİKTİ!

Müstakil Sanayici ve İş Adamları Derneği’nin (MÜSİAD) stratejik ortaklığında 11-12 Aralık 2015 tarihlerinde İstanbul Haliç Kongre Merkezi’nde düzenlenen Uydu, Uzay ve Teknoloji Günleri powered by TÜRKSAT etkinlikleri kapsamında 4.5G Teknolojileri ve 5G Vizyonu adlı bir panel düzenlendi.

MÜSİAD Yönetim Kurulu Üyesi Bekir Sami Nalbantoğlu moderatörlüğünde düzenlenen panele; Cumhurbaşkanlığı Bilişim Başkanı Ali Taha Koç, Türk Telekom Grup Teknoloji Genel Müdür Yardımcısı Coşkun Şahin, Turkcell CTO’su İlker Kuruöz ve Vodafone Türkiye İcra Kurulu Başkanı Hasan Süel katıldı. Panelde üç GSM operatörü de 4.5 G için 1 Nisan’da hazır olacakları mesajını verdi.

“İnternet duştan [...]

12
 
Devamı
27 Ağustos 2015

4.5G ile Uyumlu Telefonlar Hangileri?

Dün yapılan 4.5G ihalesi bittikten sonra herkesin kafasında acaba benim telefonum 4.5G uyumlu mu diye düşünenler olmuştur. Sizler için araştırarak aşağıda uzunca bir liste sizleri bekliyor.

Ülkemiz şuan 3G kullanıyor olsa da bir çok yerde 3G’yi bırakın çekmeyen noktalar bile olabiliyor. Bazen telefonun kalitesiz olması bazende operatörlerin sorunları yüzünden Dünya ile ilişkimiz kesilse de çok yakında ülkemizin bir çok yerinde 4.5G alt yapısı ile internete girip, konuşup hatta mesajlaşabileceğiz bile isterseniz fazla lafı uzatmadan 4.5G uyumlu telefon listesine geçelim.

 

 

Apple: Apple iPhone 5 Apple iPhone 5c Apple iPhone 5s Apple iPhone 6 [...]
21
 
Devamı
22 Nisan 2015

Turkcell’den 5G Açıklaması Geldi

Mobil iletişim operatörü Turkcell , yapmış olduğu açıklama da şu ifadeleri dile getirdi “Yeni nesil mobil iletişim teknolojilerini Türkiye ile tanıştırma konusundaki liderliğimizi 5G‘de de sürdüreceğiz.”

Yeniliklere her zaman açık olan ve Türkiye’nin köklü operatör markası olan Turkcell , yapmış olduğu açıklamada Türkiye’nin her yerine en hızlı ve en yaygın interneti ulaştırmak ilkesini benimsediklerini belirtti.

Türkiye’de en hızlı 3G internet hızını bizlere yaşatan Turkcell , bu gururu dünyada  da bizlere yaşatıyor. 63,3 Mbps hız ile en hızlı 3G internet ünvanını koruyan Turkcell , açıklamanın devamında şu ifadelere yer [...]

13
 
Devamı
21 Nisan 2015

Cumhurbakanı Recep Tayyip ERDOĞAN 4G Hakkında Konutu

4G ihalesi için geri sayım devam ederken bir son dakika gelişmesi ile proje rafa kaldırıldı. Cumhurbaşkanı Recep Tayyip ERDOĞAN; “Buraya gelirken kısa bir brifing aldım. Gündemde 4G ihalesi var. Ama dünya 5G’yi konuşuyor. 4G ile hiç zaman kaybetmeyelim. 2 yıl daha bekleyerek 5G’ye geçelim. Aksi taktirde 4G’ye geçersek Türkiye çöplük haline döner.” diye konuştu.

Alınan bu kararla birlikte Türkiye yine dünya ülkelerini birkaç yıl geriden takip etmeye devam edecek. Hatta iki yıl sonra gündeme getirilmesi planlanan 5G sırasında diğer ülkelerde de daha yeni teknolojilere geçiş yapılabilir. 5G teknolojisini şu anda hali hazırda sunan birçok teknoloji [...]

5
Sorun Ve Şikayet
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
İnceleme
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Top Five
SEÇENEKLER
 
1
Samsung Galaxy J7 Şikayet ve Sorun Çözümleri
 
2
Samsung Galaxy S7 Edge İnceleme
 
3
Asus Zenfone 2 Laser 6.0 ZE600KL Detaylı Yazılı İnceleme
 
4
Asus Zenfone Max Yazılı İnceleme
 
5
Asus Zenfone 2 Laser Şikayet ve Sorun Çözümleri