Popülerler
SEÇENEKLER
Yazı etiketleri ‘4K’
En Son
 
Devamı
4 Ocak 2016

Msi GE 62 2QF Apache Pro İnceleme

 

Merhaba sevgili arkadaşlar bugün sizlerle birlikte Msi firması tarafından ülkemizde yeni satışa sunulacak olan GE62 2QF Apache Pro modelli oyuncu bilgisayarını inceleyeceğiz. Tasarım ve performans olarak oyuncuların tam hayallerini karşılayacak şekilde tasarlanmış olan GE62, şık kasası üstün performans sunan birimleri ve aydınlatmalı klavyesi ile uzun süre oyun oynamayı, yazı yazmayı seven kullanıcıların yanlarından ayıramayacakları bir ürün olarak adlandırılabilir.

GE62 2QF Apache Pro’nun teknik özelliklerine bakacak olursak:

İşlemci : Intel Core i7-4720HQ 2.6GHz İşlemci Frekansı/Chipset: 2.6 – 3.6GHz /HM87 Ekran Kartı : nVidia GeForce [...]
1396
 
Devamı
9 Nisan 2015

Samsung Galaxy Note 5 ile Ekranda Devrim !

Samsung Note serisinde rakipsiz olduğunu şuanlık söyleyebiliriz . Ve en iyi serisi olduğunuda gönül rahatlığıyla ifade ediyorum. Galaxy Note 4’ün çok beğenilen S6’dan daha iyi olduğunu söyleyenler hiç de azınlıkta değiller. Galaxy Note 4 kısacası çok beğenildi diyebiliriz ve yavaş yavaş Note 5 detayları gelmeye başladı diyebiliriz.

 

Samsung S5 ile birlikte dünyanın ilk 2K telefonunu yapmıştı bu LTE sürümüydü. Ve ekran konusunda rakipsiz olduğunu kanıtlamaya çalışıyor Note 5 için farklı planlar içerisinde. Pocketnow’dan gelen bilgilere göre dünyanın ilk 3840×2160 yani 4K Ekran çözünürlüğüne sahip telefonunu yapmaya hazırlanıyor [...]

20
 
Devamı
19 Şubat 2015

TRT 4K UHD TV Yayınına Baladı

Günümüz teknolojinden nasibini alan televizyonlar artık yayın kalitelerini arttırmayı hedefliyor.Daha ince ve daha iyi görüntü sloganı ile yola çıkan firmalar , bu yolda önemli bir adım atarak televizyonlarda 4K yayın için kolları sıvamıştı.

Türkiye’deki ilk yayın yapan kanal olan TRT , artık 4K yayın da verecek.TRT ve Vestel firmasının işbirliği ile gerçekleştirilen 4K yayın kanalı , bugünden itibaren Türksat 4A uydusundan yayın hayatına başladı ve ülkemiz  yayıncılığını farklı bir boyuta taşıdı.

 

TRT 4K kanalının yanı sıra , bir hibrit kanalın da sinyalini verdi.Kısaca açıklayacak olursak ; bu kanal sayesinde kaçırdığınız dizi ve programları [...]

10
Sorun Ve Şikayet
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
İnceleme
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Top Five
SEÇENEKLER
 
1
Samsung Galaxy J7 Şikayet ve Sorun Çözümleri
 
2
Samsung Galaxy S7 Edge İnceleme
 
3
Asus Zenfone 2 Laser 6.0 ZE600KL Detaylı Yazılı İnceleme
 
4
Asus Zenfone Max Yazılı İnceleme
 
5
Asus Zenfone 2 Laser Şikayet ve Sorun Çözümleri