Şimdi Okuyorsunuz
Dizüstüne diz çöktüren tablet
İçindekiler
0

Dizüstüne diz çöktüren tablet

Yazar: Furkan YURDAKUL16 Nisan 2015

Dizüstüne diz çöktüren tablet: W7iC

Türkiye’nin lider teknoloji firmalarından reeder, tablet bilgisayar dünyasına yeni bir soluk getiriyor. reeder, dizüstü bilgisayarların tahtını sallayan W7iC modeli “dizüstüne diz çöktürmeye” kararlı. Dünya devi Microsoft işbirliği ile geliştirilen W7iC modeli Windows 8.1 işletim sistemine sahip. Tabletin en önemli özelliği HDMI kablo ile klavye ve monitöre bağlandığında bir bilgisayar kasası işlevi görmesi. Yani ayrıca bir bilgisayar almanıza ya da yanınızda ağır laptop’ları taşımanıza gerek yok.

Profesyonel eğlence

Sadece 260 gram hafifliğindeki şık siyah kasası ile reeder W7iC, 7 inç IPS ekranıyla eğlenceyi profesyonel boyuta taşımanızı sağlıyor. Windows 8.1 işletim sistemine ve 4 çekirdek Intel işlemciye sahip olan tablet, mini HDMI çıkışı sayesinde monitör ve klavyeye bağlandığı anda bir bilgisayar kasası görevini görüyor. Cihazın 189 TL’lik etiketi ise teknoloji dünyasında çığır açacağa benziyor.

130 TL değerindeki Office365 bireysel aboneliği hediye!

Tepkiniz nedir?
Hoşlaştım
0%
Doktor Bu Ne?
0%
Eh İşte
0%
Hadi Canım?
0%
Şimdi Kızdım!
0%
Üzdünüz Be
0%
Yazar Hakkında
Furkan YURDAKUL
Bilgisayar ile haşır neşir olmaktan mutlu olan ve hayatının büyük bir bölümünü bilgisayar üzerinde geçiren bir şahsiyet...

Bir yanıt bırakın...