Oyun Haberleri
Şimdi Okuyorsunuz
Dirt: Rally Steam’de Erken Eriimde!
İçindekiler
0

Dirt: Rally Steam’de Erken Eriimde!

Yazar: Bahri Baran27 Nisan 2015

Biz GTA V’te Los Santos’u talan edelim Mortal Kombat X’te ölümüne dövüşelim diye uğraşırken bunların dışındaki yarış oyunları cephesinden sessiz sedasız ilerlemiş şaşırtıcı bir haber geldi.

“Codemasters Dirt serisini bıraktı mı acaba?” diye düşünürken Codemasters’tan yeni Dirt oyunu olan Dirt: Rally’nin hem duyurusu hem de erken erişim olarak Steam’e geldi. Oyun ise şu anki açıklamalara göre sadece PC platformuna özel olarak gelecek.

Oyun ile ilgili ayrıntılı bazı detaylar da paylaşıldı.Yapımcı 17 araba ve 38 pist ile oyunun serinin önceki örneklerine göre çok daha gerçekçi olacağını dile getirdi. Yeni nesilin getireceği gerçekçiliğe ek olarak bir de hasar gören arabalırımızı yarış aralarında tıpkı gerçek rallylerde olduğu gibi kısıtlı bir süre içinde tamir etmemiz gerekeceği de diğer yenilikler arasında.

Steamde erken erişime açılan Dirt: Rally’i 49,50 TL’ye satın alabilirsiniz.

Tepkiniz nedir?
Hoşlaştım
0%
Doktor Bu Ne?
0%
Eh İşte
0%
Hadi Canım?
0%
Şimdi Kızdım!
0%
Üzdünüz Be
0%
Yazar Hakkında
Bahri Baran
19 Yaşında.Kocaeli Üniversitesi Elektronik ve Haberleşme Mühendisliği Bölümü 1.Sınıf öğrenicisi.Memleket Efeler/AYDIN. Ortanın biraz üstü seviyede İngilizce.İlgi alanları oyunlar ve onları oynatan donanımlar.

Bir yanıt bırakın...